SAMSUNG M02 32/2 I RI

14,040 L

Pershkrimi Specifik

 • Ekran: PLS IPS 6,5 inç
 • Processori: Qualcomm Snapdragon 450
 • Memoria: 32 GB
 • Bateria: 5000 mAh, 7,75 W Karikim

Free worldwide shipping on all orders over $50

 • 30 days easy returns
 • Order yours before 2.30pm for same day dispatch
Guaranteed Safe Checkout

Pershkrimi i Produktit

Samsung Galaxy M02 ne shitje

Samsung Galaxy M02 ne shitje nga SATURNDAY. Samsung M02 është i pajisur me një ekran PLS IPS 6,5 inç me një rezolucion prej 720 x 1600 piksele dhe një raport pamjeje 20:9. Pajisja mundësohet nga një procesor me katër bërthama MediaTek MT6739W.

Samsung M02 ka një konfigurim me kamerë të dyfishtë në anën e pasme, i përbërë nga një sensor kryesor 13 megapiksel dhe një sensor thellësie 2 megapiksel. Në pjesën e përparme, ka një kamerë selfie 5 megapikselë. Pajisja është e pajisur me një bateri 5000 mAh dhe funksionon në Android 10 me One UI të Samsung në krye.

Karakteristikat te Samsung M02

Ekrani i Samsung M02:

 • Ekran PLS IPS 6,5 inç
 • Rezolucioni 720 x 1600 pixel
 • Raporti i pamjes 20:9

Procesori i Samsung M02:

 • Qualcomm Snapdragon 450
 • Tetë bërthama 1.8 GHz Cortex-A53

Memoria e Samsung M02:

 • 2 GB RAM
 • 32 GB memorie të brendshme
 • Slot microSDXC për ruajtje të zgjerueshme

Kamerat te Samsung M02:

 • Kamera të dyfishta të pasme:
 • Kamera kryesore 13 MP
 • Sensori i thellësisë 2 MP
 • Kamera Selfi 5 MP

Bateria e Samsung M02:

 • Bateri 5000 mAh
 • Karikimi 7,75 W

Karakteristika te tjera te Samsung M02:

 • Android 10 me One UI 2.0
  fole kufjesh 3.5 mm
 • Bluetooth 5.0
 • Wi-Fi 802.11 b/g/n
 • GPS
 • Radio FM
 • Mbështetje me dy karta SIM

Samsung Galaxy M02 cmimi

Për Samsung Galaxy M02 cmimi është i arsyeshëm dhe më i mirë në treg