SAMSUNG M01 CORE 16/1 I RI

12,744 L

Përshkrimi Specifik

  • Ekrani: Ekran 5.3 inç PLS TFT me një rezolucion prej 720 x 1480 piksele dhe një raport pamjeje 18.5:9
  • Procesori: Procesori me katër bërthama MediaTek MT6739 me frekuencë 1.5 GHz
  • Memoria: 1 GB (RAM) ose 16 GB memorie e brendshme, e zgjerueshme deri në 1 TB përmes kartës microSD
  • Kamera e pasme: 8MP me blic LED, fokus automatik, zmadhimi dixhital dhe HDR
  • Kamera e përparme: 5MP për selfie dhe video thirrje
  • Bateria: Bateri e heqshme 3000 mAh
  • Sistemi operativ: versioni Android 10 Go

Free worldwide shipping on all orders over $50

  • 30 days easy returns
  • Order yours before 2.30pm for same day dispatch
Guaranteed Safe Checkout

Pershkrimi i Produktit

Samsung Galaxy M01 Core në shitje

Samsung Galaxy M01 Core në shitje nga SATURNDAY. Galaxy M01 Core është një telefon inteligjent i përballueshëm, i krijuar për blerës të ndërgjegjshëm për buxhetin. Këtu është një përshkrim i plotë i pajisjes:

Dizajni dhe shfaqja:
Pajisja ka përmasa 141.7 x 67.5 x 8.6 mm dhe peshon 150 g. Ai përmban një ekran 5.3 inç PLS TFT me një rezolucion prej 720 x 1480 piksele dhe një raport pamjeje 18.5:9. Ekrani ka një densitet piksel prej 311 PPI.

Procesori dhe memoria:
Pajisja mundësohet nga një procesor me katër bërthama MediaTek MT6739 me frekuencë 1.5 GHz dhe ka memorie 1 GB (RAM) dhe 16 GB memorie të brendshme. Gjithashtu Ekziston edhe një vend i kartës microSD për zgjerimin e memorjes deri në 1 TB.

Kamera:
Galaxy M01 Core ka një kamerë të pasme 8MP me blic LED dhe një kamerë të përparme 5MP për selfie dhe video thirrje. Kamera mbështet funksione si fokusimi automatik, zmadhimi dixhital dhe HDR.

Bateria:
Samsung Galaxy M01 Core mundësohet nga një bateri e lëvizshme 3000 mAh që mund të sigurojë një ditë të plotë përdorimi me një karikim të vetëm. Pajisja nuk mbështet karikim të shpejtë.

Sistemi operativ:
Pajisja funksionon në versionin Android 10 Go, i cili është një version i lehtë i Android i krijuar për telefonat inteligjentë të nivelit të ulët. Sistemi operativ është optimizuar për të funksionuar pa probleme në pajisjet me burime të kufizuara.

Samsung Galaxy M 01 Core cmimi

Për Samsung Galaxy M 01 Core cmimi është i arsyeshëm

Na ndiqni ne rrjete sociale:

Facebook | Instagram | TikTok