SAMSUNG FOLD 4 KOREA

124,020 L

Free worldwide shipping on all orders over $50

  • 30 days easy returns
  • Order yours before 2.30pm for same day dispatch
Guaranteed Safe Checkout

Pershkrimi i Produktit:

Samsung galaxy Z fold 4 ne shitje

Samsung galaxy Z fold 4 ne shitje nga SATURN DAY. Ky produkt është një telefon inteligjent i palosshëm me një ekran të madh dhe të palosshëm që i lejon përdoruesit të kalojnë midis një madhësie normale të smartfonit dhe një madhësie të ngjashme me tabletin.

Ekrani i samsung galaxy Z fold 4

Ekrani i samsung galaxy Z fold 4 është një ekran i palosshëm me një madhësi më të madhe e qëndrueshëm dhe e përmirësuar. Mund të ketë një rezolucion prej 2208 x 1768 piksele ose më të lartë dhe një ritëm rifreskimi prej 120 Hz ose më të lartë.

Specifikat te Samsung galaxy Z fold4

Specifikat te Samsung galaxy Z fold4

  • Kamera:  Kamera të shumta në pjesën e pasme, potencialisht me një lente të gjerë 12 megapiksel, një lente ultra të gjerë 12 megapikselë dhe një lente telefoto 12 megapikselë. Kamera e përparme mund të jetë një lente 16 megapikselë.
  • Bateria: Ka një kapacitet prej rreth 4,500 mAh ose më të lartë dhe të mbështesë karikimin e shpejtë.
  • Softueri: Galaxy Z Fold 4 mund të funksionojë në sistemin operativ Android me ndërfaqen e përdoruesit One UI të Samsung.
  • Lidhshmëria: mund të ketë mbështetje për 5G, Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.2 dhe NFC.
  • Dizajni: Galaxy Z Fold 4 mund të ketë një dizajn më të rafinuar dhe më të qëndrueshëm, potencialisht me një profil më të hollë dhe më të lehtë. Mund të vijë në një larmi ngjyrash.

Na ndiqni ne rrjete sociale:

Facebook | Instagram | TikTok