SAMSUNG GALAXY Z FOLD 3 256GB

112,320 L

Pershkrimi Specifik

 • Ekrani kryesor: 7,6 inç, Dynamic AMOLED
 • Ekrani i kapakut: 6,2 inç, Dynamic AMOLED
 • Memoria: 256GB
 • Bateria: 4400 mAh
 • Sistemi operativ: Android 11

Free worldwide shipping on all orders over $50

 • 30 days easy returns
 • Order yours before 2.30pm for same day dispatch
Guaranteed Safe Checkout

Përshkrimi i Produktit

Samsung Galaxy Z Fold 3 ne shitje

Samsung Galaxy Z Fold 3 ne shitje nga SATURNDAY. Ai përmban një dizajn unik të palosshëm, duke i lejuar përdoruesit të zgjerojë madhësinë e ekranit nga 7,6 inç në 6,2 inç, duke e bërë atë një pajisje të gjithanshme si për punë ashtu edhe për argëtim. Ekrani i palosshëm është bërë nga xhami ultra i hollë, duke siguruar një sipërfaqe më të lëmuar dhe më të qëndrueshme në krahasim me pajisjet e mëparshme të palosshme. Ai gjithashtu përmban lidhjen 5G, duke lejuar shpejtësi më të shpejtë të shkarkimit dhe ngarkimit.

Karakteristikat te Galaxy Z Fold 3

Dimensionet (kur paloset): 158,2 x 67,1 x 16,0 mm
Dimensionet (kur shpalosen): 158,2 x 128,1 x 6,4 mm
Pesha: 271 g

Ekrani i Galaxy Z Fold 3:

 • Ekrani kryesor: 7,6 inç, Dynamic AMOLED i palosshëm 2X, 2208 x 1768 piksele, shpejtësia e rifreskimit 120 Hz
 • Ekrani i kapakut: 6,2 inç, Dynamic AMOLED 2X, 832 x 2268 piksele, shpejtësia e rifreskimit 120 Hz
 • Procesori: Qualcomm Snapdragon 888 (5nm)
 • GPU: Adreno 660

Memoria e Galaxy Z Fold 3:

 • 12 GB RAM
 • 256 GB memorie të brendshme (ROM)

Kamerat te Galaxy Z Fold 3:

Sistemi i trefishtë i kamerës në anën e pasme:

 • 12 MP, f/1,8, 26 mm (i gjerë), PDAF me piksel të dyfishtë, OIS
 • 12 MP, f/2.2, 123˚, 12 mm (tejgjerë), AF
 • 12 MP, f/2.4, 52 mm (telefoto), PDAF, OIS, zmadhimi optik 2x

Kamera e përparme e Galaxy Z Fold 3:

 • 10 MP, f/2.2, 26 mm (e gjerë)

Bateria e Galaxy Z Fold 3:

 • 4400 mAh
 • Karikimi i shpejtë 25 W
 • Karikimi me valë 11 W
 • Karikimi i kundërt me valë 4,5 W

Sistemi operativ i Galaxy Z Fold 3:

 • Android 11, One UI 3.5

Samsung Galaxy Z Fold 3 cmimi

Për Samsung Galaxy Z Fold 3 cmimi është i arsyeshëm

Na ndiqni ne rrjete sociale

Facebook | Instagram | TikTok