SAMSUNG GALAXY Z FLIP 3 128GB

67,041 L

Përshkrimi Specifik

 • Ekrani kryesor: 6,7 inç, Dynamic AMOLED i palosshëm 2X
 • Ekrani i kapakut: 1.9 inç, Super AMOLED
 • Memoria: 128 GB
 • Processori: Qualcomm Snapdragon 888
 • Batteria: 3300 mAh
 • Sistemi Operativ: Android 12

 

 

 

Free worldwide shipping on all orders over $50

 • 30 days easy returns
 • Order yours before 2.30pm for same day dispatch
Guaranteed Safe Checkout

Përshkrimi i Produktit

Samsung Galaxy Z Flip 3 në shitje

Samsung Galaxy Z Flip 3 në shitje. Galaxy Z Flip 3 është i pajisur me një të ekran palosshëm është bërë nga xhami ultra i hollë, duke siguruar një sipërfaqe më të lëmuar dhe më të qëndrueshme në krahasim me pajisjet e mëparshme të palosshme. Ai gjithashtu përmban një shpejtësi të lartë rifreskimi prej 120 Hz, duke ofruar një përvojë më të qetë dhe më të përgjegjshme kur lëvizni dhe përdorni aplikacionet. Galaxy Z Flip 3 mundësohet nga një procesor Qualcomm Snapdragon 888. Ai gjithashtu përmban lidhjen 5G, duke lejuar shpejtësi më të shpejtë të shkarkimit dhe ngarkimit.

Kamera

Pajisja ka një sistem me kamera të dyfishtë në anën e pasme, i përbërë nga një lente me kënd të gjerë 12 MP dhe një lente me kënd ultra të gjerë 12 MP. Në pjesën e përparme ka një kamerë selfie 10 MP.

Karakteristikat te Galaxy Z Flip 3

Dimensionet (kur paloset): 86,4 x 72,2 x 17,1 mm
Dimensionet (kur shpaloset): 166 x 72.2 x 6.9 mm
Pesha: 183 g

Ekrani:

 • Ekrani kryesor: 6,7 inç, Dynamic AMOLED i palosshëm 2X, 1080 x 2640 piksele, shpejtësia e rifreskimit 120 Hz
 • Ekrani i kapakut: 1.9 inç, Super AMOLED, 260 x 512 piksele

Procesori:

 • Qualcomm Snapdragon 888 (5nm)

GPU:

 • Adreno 660

Memoria:

 • 8 GB RAM
 • 128 GB memorie të brendshme

Kamerat:

Sistemi i kamerave të dyfishta në anën e pasme:

 • 12 MP, f/1,8, 27 mm (i gjerë), PDAF me piksel të dyfishtë, OIS
 • 12 MP, f/2.2, 123˚, 12 mm (tejgjerë), AF

Kamera e përparme:

 • 10 MP, f/2.4, 26 mm (e gjerë)

Bateria:

 • 3300 mAh
 • Karikimi i shpejtë 15 W
 • Karikimi me valë 9W
 • Karikimi i kundërt me valë 4,5 W

Sistemi operativ:

 • Android 11, One UI 3.5

Lidhshmëria:

 • 5G, 4G LTE, 3G, 2G
 • Wi-Fi 6, Bluetooth 5.2, NFC
 • USB Type-C 3.1

Samsung Galaxy Z Flip 3 cmimi

Për Samsung Galaxy Z Flip 3 cmimi është i arsyeshëm

Na ndiqni ne rrjete sociale

Facebook | Instagram | TikTok