SAMSUNG GALAXY S7 EDGE 32 GB VITRINE

17,110 L

Përshkrimi Specifik

 • Ekrani: Ekran Super AMOLED 5,5 inç
 • Procesori: Qualcomm Snapdragon 820
 • Memoria: 32GB
 • Bateria: Li-Ion 3600 mAh

Free worldwide shipping on all orders over $50

 • 30 days easy returns
 • Order yours before 2.30pm for same day dispatch
Guaranteed Safe Checkout

Përshkrimi i Produktit

Samsung Galaxy S7 edge Vitrine në shitje

Samsung Galaxy S7 edge Vitrine në shitje nga SATURNDAY. Galaxy S7 edge përmban një ekran me prekje kapacitiv 5,5 inç Super AMOLED me një rezolucion prej 1440 x 2560 piksele dhe mundësohet nga një Qualcomm Snapdragon 820 ose një Exynos 8890 Octa chipset, në varësi të rajonit.

Galaxy S7 edge gjithashtu përmban një kamerë të pasme 12 megapikselë me OIS dhe një kamerë të përparme 5 megapikselë, dhe është i pajisur me një bateri jo të lëvizshme 3600 mAh.

Karakteristikat të Galaxy S7 edge

Ekrani:

 • Ekran Super AMOLED 5,5 inç
 • Rezolucioni prej 1440 x 2560 piksele
 • Mbrojtje Corning Gorilla Glass 4

Procesori:

 • Qualcomm Snapdragon 820 ose Exynos 8890 Octa (në varësi të rajonit)
 • GPU Adreno 530 ose Mali-T880 MP12

Memoria:

 • 4 GB RAM
 • 32 GB memorie të brendshme
 • Vende për kartën microSD për ruajtje të zgjerueshme deri në 256 GB

Kamera:

 • Kamera e pasme 12 MP me hapje f/1.7, fokus automatik me zbulimin e fazës, OIS dhe blic LED
 • Kamera e përparme 5 MP me hapje f/1.7

Bateria:

 • Bateri Li-Ion 3600 mAh jo e heqshme
 • Karikimi i shpejtë (Quick Charge 2.0)
 • Karikimi me valë (Qi/PMA)

Karakteristika te tjera:

 • Skaneri i gjurmëve të gishtërinjve
 • IP68 rezistencë ndaj ujit dhe pluhurit
 • Samsung Pay (certifikuar me Visa, MasterCard)
 • Ekran gjithmonë i ndezur
 • fole kufjesh 3.5 mm
 • Android 6.0 (Marshmallow) i përmirësuar në Android 8.0 (Oreo)

Samsung Galaxy S7 edge cmimi

Pë Samsung Galaxy S7 edge cmimi është i arsyeshëm

Na ndiqni në rrjete sociale:

Facebook | Instagram | TikTok