SAMSUNG GALAXY S22 8/128GB

100,620 L

Pershkrimi Specifik

 • Ekran dinamik AMOLED 6,1 inç
 • Memoria: 128GB
 • Processori: Qualcomm Snapdragon 898
 • Bateria: 4,500 mAh

 

Free worldwide shipping on all orders over $50

 • 30 days easy returns
 • Order yours before 2.30pm for same day dispatch
Guaranteed Safe Checkout

Përshkrimi i Produktit

Samsung Galaxy S22 në shitje

Samsung Galaxy S 22 në shitje nga SATURNDAY. Galaxy S22 është i pajisur me një çip Snapdragon 898, memorje 8 GB RAM së bashku me 128 hapësirë ​​ruajtëse dhe një bateri 3700 mAh me shpejtësi karikimi 25 W. Telefoni ka një ekran Dynamic AMOLED 6.1 inç me një shpejtësi rifreskuese adaptive 120 Hz.

Specifikat te Galaxy S22

Ekrani:

 • Ekran dinamik AMOLED 6,1 inç
 • Shkalla e lartë e rifreskimit deri në 120 Hz
 • Rezolucioni 1080 x 2400 piksele

Procesori:

 • Qualcomm Snapdragon 898 ose Samsung Exynos 2200

Memoria:

 • 8 GB RAM
 • 128 GB memorie të brendshme

Kamera:

 • Konfigurimi i trefishtë i kamerës së pasme me një sensor primar 108 megapiksel, një lente ultra të gjerë 12 megapikselë dhe një lente telefoto 12 megapikselë
 • Regjistrim video deri në 8K
 • Kamera e përparme 10 megapikselë

Bateria:

 • Kapaciteti i baterisë 4,500 mAh
 • Aftësia e karikimit të shpejtë, me gjasë deri në 45 W

Karakteristika te tjera:

 • Lidhja 5G
 • Skaneri i gjurmëve të gishtërinjve nën ekran
 • IP68 rezistencë ndaj pluhurit dhe ujit
 • Altoparlantët stereo
 • Karikimi me valë

Samsung Galaxy S22 cmimi

Për Samsung Galaxy S22 cmimi është i arsyeshëm

Na ndiqni ne rrjete sociale

Facebook | Instagram | TikTok