Samsung Galaxy S10 128GB

Garanci per te gjitha produktet e blera tek SATURN DAY

Te sigurte ne shitje

Përshkrimi i Produktit

Samsung Galaxy S10 128GB në shitje

Samsung Galaxy S10 128GB në shitje nga SATURNDAY. Samsung Galaxy S10 është i pajisur me një ekran Dynamic AMOLED 6.1 inç me një rezolucion prej 1440 x 3040 piksele dhe një raport pamjeje prej 19:9.

Samsung Galaxy S10 mundësohet nga procesori Qualcomm Snapdragon 855 ose Exynos 9820 i vetë Samsung, në varësi të rajonit.

Samsung Galaxy S10 ka një kamër të pasme të trefishtë, e cila përfshin një lente të gjerë 12 megapikselë, një lente telefoto 12 megapikselë dhe një lente ultra të gjerë 16 megapikselë. Gjithashtu ka një kamerë të përparme 10 megapikselë për selfie dhe video thirrje.

Karakteristikat

Ekrani i Samsung Galaxy S10:

  • 6,1 inç Dynamic AMOLED, rezolucion 1440 x 3040 piksele, raporti i pamjes 19:9

Procesori i Samsung Galaxy S10:

  • Samsung Exynos 9820 (në varësi të rajonit)

RAM i Samsung Galaxy S10:

  • 8 GB

Memoria e brendshme e Samsung Galaxy S10:

  • 128 GB (e zgjerueshme deri në 1 TB me kartë microSD)

Kamera e pasme e Samsung Galaxy S10:

  • Konfigurimi i kamerës së trefishtë (12MP e gjerë + 12MP telefoto + 16MP ultra e gjerë)

Kamera e përparme e Samsung Galaxy S10:

  • 10 MP

Bateria e Samsung Galaxy S10:

  • 3,400 mAh (mbështet karikimin me valë dhe karikimin e shpejtë)

Autentifikimi biometrik e Samsung Galaxy S10:

  • Skaneri i gjurmëve të gishtërinjve në ekran

Lidhshmëria e Samsung Galaxy S10:

  • Bluetooth 5.0, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/ax, NFC

Samsung Galaxy S10 128 GB çmimi

Për Samsung Galaxy S10 128 GB çmimi çmimi është i arsyeshëm dhe më i mirë në treg