Samsung Galaxy Note 9 128GB

27,500 L

Përshkrimi i Produktit

 • Ekrani: Ekran 6.4 inç Super AMOLED me rezolucion 1440 x 2960 piksele
 • Kamera kryesore: E dyfishtë
 • Memoria: 128GB
 • Bateria: 4000 mAh
 • Sistemi operativ: Android 10
 • Pesha: 201 g

 

Garanci per te gjitha produktet e blera tek SATURN DAY

Te sigurte ne shitje

Pershkrimi i Produktit

Samsung Galaxy Note 9 në shitje

Samsung Galaxy Note 9 në shitje nga SATURNDAY. Samsung Galaxy Note 9 ka një ekran të madh 6.4 inç Super AMOLED me një rezolucion prej 1440 x 2960 piksele, duke e bërë atë të shkëlqyeshëm për të parë video ose për të shfletuar ueb.

Galaxy Note 9 mundësohet nga procesori Exynos 9810 duke ofruar performancë të qetë edhe për aplikacione kërkuese dhe për shumë detyra. Ai gjithashtu përmban një bateri masive 4,000 mAh që mbështet karikimin e shpejtë dhe karikimin me valë, duke siguruar që ju mund ta përdorni atë për një ditë të plotë pa u shqetësuar për mbarimin e energjisë.

Karakteristikat

Ekran i Galaxy Note 9:

 • Ekran 6.4 inç Super AMOLED me rezolucion 1440 x 2960 piksele
 • Raporti i pamjes 18.5:9
 • Në përputhje me HDR10
 • Mbrojtje Corning Gorilla Glass 5

Procesori i Galaxy Note 9:

 • Exynos 9810
 • CPU me tetë bërthama
 • GPU Mali-G72 MP18

Memoria e Galaxy Note 9:

 • 6 GB RAM
 • 128 GB memorie të brendshme
 • Zgjerohet deri në 512 GB me kartë microSD

Kamerat të Galaxy Note 9:

 • Konfigurimi i dyfishtë i kamerës së pasme:
 • Lente me kënd të gjerë 12 megapikselë me hapje f/1.5-2.4 dhe OIS
 • Lente telefoto 12 megapikselë me hapje f/2.4 dhe OIS
 • Kamera e përparme:
 • Regjistrues 8 megapikselë me hapje f/1.7

Bateria e Galaxy Note 9:

 • Bateri 4000 mAh
 • Mbështetje për karikim të shpejtë
 • Mbështetje për karikimin me valë

Sistemi operativ i Galaxy Note 9:

 • Android 10

Karakteristika te tjera:

 • IP68 rezistencë ndaj ujit dhe pluhurit
 • Stylus stilolapsi S
 • Altoparlantët stereo
 • Bluetooth 5.0
 • NFC
 • fole kufjesh 3.5 mm
 • Sensori i gjurmëve të gishtërinjve (i montuar në pjesën e pasme)
 • Skaneri i irisit
 • Njohja e fytyrës
 • Mbështetje Samsung DeX

Samsung Galaxy Note9 çmimi

Samsung Galaxy Note9 çmimi më i arsyeshëm dhe mirë në treg