Samsung Galaxy M52 128GB

Përshkrimi Specifik

 • Ekrani: 6,7 inç
 • Memoria: 128GB
 • Bateria: Karikim të shpejtë 25W
 • Sistemi operativ: Android 11
 • Përmasat: 164.2 x 76.4 x 7.4 mm
 • Pesha: 175g

Garanci per te gjitha produktet e blera tek SATURN DAY

Te sigurte ne shitje

Pershkrimi i Produktit

Samsung Galaxy M52 128GB në shitje

Samsung Galaxy M52 128GB në shitje nga SATURNDAY. Galaxy M52 është i pajisur me një ekran 6,7 inç Super AMOLED Plus me një rezolucion prej 1080 x 2400 piksele dhe një shpejtësi të lartë rifreskimi prej 120 Hz.

Galaxy M52 është i pajisur me një procesor Qualcomm Snapdragon 778G dhe është i pajisur me një kamera të trefishtë, i përbërë nga një kamerë kryesore 64 megapikselë, një lente ultra e gjerë 12 megapikselë dhe një sensor thellësie 5 megapikselë. Për selfie dhe video thirrje, ekziston një kamerë e përparme 32 megapikselë.

Karakteristikat

Ekrani i Galaxy M52:

 • Ekran Super AMOLED Plus 6,7 inç me rezolucion 1080 x 2400 piksele dhe frekuencë rifreskimi 120 Hz

Procesori i Galaxy M52:

 • Qualcomm Snapdragon 778G

Memoria e brendshme i Galaxy M52:

 • 128 GB, e zgjerueshme deri në 1 TB përmes kartës microSD

Kamera e pasme i Galaxy M52:

 • Kamera kryesore 64 megapiksel, lente ultra e gjerë 12 megapikselë dhe sensor thellësie 5 megapiksel

Kamera e përparme i Galaxy M52:

 • Kamera e përparme 32 megapikselë

Sistemi operativ i Galaxy M52:

 • Android 11 me lëkurën One UI 3.1 të Samsung në krye

Bateria e Galaxy M52:

 • Bateri 5000 mAh me mbështetje për karikim të shpejtë 25W

Lidhshmëria e Galaxy M52:

 • 5G, Bluetooth 5.0, NFC, Wi-Fi, GPS, USB Type-C dhe fole kufjesh 3.5 mm

Samsung Galaxy M52 çmimi

Për Samsung Galaxy M52 çmimi është i arsyeshëm dhe më i mirë në treg