Samsung Galaxy M32 64gb

Pershkrimi i Produktit

 • Ekrani: 6,4 inç Full HD+
 • Memoria: 64 GB
 • Bateria: karikim i shpejtë 25 W
 • Pesha: 196 g

Garanci per te gjitha produktet e blera tek SATURN DAY

Te sigurte ne shitje

Pershkrimi i Produktit

Samsung Galaxy M32 në shitje

Samsung Galaxy M32 në shitje nga SATURNDAY. Samsung M32 është i pajisur me një ekran 6,4 inç Full HD+ Super AMOLED me një rezolucion prej 1080 x 2400 piksele dhe një shpejtësi rifreskimi 90 Hz. Samsung M32 mundësohet nga një procesor MediaTek Helio G80 me tetë bërthama.

Samsung M32 është i pajisur me katër kamera në anën e pasme, i cili përfshin një sensor kryesor 64 megapiksel, një lente me kënd ultra të gjerë 8 megapiksel, një lente makro 2 megapikselë dhe një sensor thellësie 2 megapiksel. Në pjesën e përparme, ka një kamerë selfie 20 megapikselë e vendosur brenda një niveli të stilit të ujit.

Karakteristika:

Ekrani i Samsung M32:

 • Ekran 6,4 inç Full HD+ Super AMOLED
 • Rezolucioni 1080 x 2400 piksele
 • Shpejtësia e rifreskimit 90 Hz

Procesori i Samsung M32:

 • Procesor MediaTek Helio G80 me tetë bërthama
 • GPU Mali-G52 MC2

Memoria e Samsung M32:

 • 64 GB memorie të brendshme
 • Zgjerohet deri në 1 TB përmes kartës microSD

Kamera e pasme e Samsung M32:

 • Sensori kryesor 64 megapiksel me hapje f/1.8
 • Lente me kënd ultra të gjerë 8 megapikselë me hapje f/2.2 dhe fushëpamje 123 gradë
 • Lente makro 2 megapikselë me hapje f/2.4
 • Sensori i thellësisë 2 megapiksel me hapje f/2.4

Kamera perballe e Samsung M32:

 • Kamera selfie 20 megapikselë me hapje f/2.2

Bateria e Samsung M32:

 • Bateri 6000 mAh
 • Mbështetje për karikim të shpejtë 25 W

Sistemi operativ i Samsung M32:

 • Android 11 me One UI 3.1

Lidhshmëria e Samsung M32:

 • Dual-SIM (Nano)
 • 4G LTE, Wi-Fi 802.11 b/g/n/ac, Bluetooth v5.0, GPS/A-GPS, port USB Type-C dhe fole kufjesh 3,5 mm

Sensorët të Samsung M32:

 • Sensori i gjurmëve të gishtërinjve (i montuar në anën)
 • Akselerometri, sensori i dritës së ambientit, busull dixhitale dhe sensori i afërsisë

Samsung Galaxy M32 çmimi

Samsung Galaxy M32 çmimi është i arsyeshëm dhe më i mirë në treg