SAMSUNG GALAXY Z FOLD 4 256GB

132,210 L

Përshkrimi Specifik:

 • Ekrani Kryesor: 7,6 QXGA+ Dynamic AMOLED 2X
 • Ekrani Kopertines: 6,2 HD+ Dynamic AMOLED 2X
 • Memoria: 256GB
 • Processori: Octa-Core Processor
 • Sistemri i Oprimit: Android 12

Free worldwide shipping on all orders over $50

 • 30 days easy returns
 • Order yours before 2.30pm for same day dispatch
Guaranteed Safe Checkout

Përshkrimi i Produktit

Samsung Galaxy Z Fold4 ne shitje

Samsung Galaxy Z Fold4 ne shitje nga SATURNDAY. Pajisja përmban një ekran të madh të palosshëm që mund të hapet si një libër për të zbuluar një ekran edhe më të madh. Ekrani i palosshëm i lejon përdoruesit të shijojnë një përvojë më të madhe shikimi për filma, lojëra dhe shumë detyra. Kur pajisja është e palosur, ajo ka një faktor të formës tradicionale të smartfonit që është i lehtë për t’u përdorur me njërën dorë.

Karakteristikat te Galaxy Z Fold4

Dimensionet&Pesha

 • E palosur: 155,1 x 67,1 x 15,8 mm (Mentesha) – 14,2 mm (i varur)
 • E shpalosur: 155,1 x 130,1 x 6,3 mm
 • Pesha: 263 g

Ekrani

Ekrani kryesor

 • 7,6 QXGA+ Dynamic AMOLED 2X (21,6:18)
 • 2176 x 1812
 • 374 ppi
 • Shpejtësia e rifreskimit deri në 120 Hz
 • Matur në mënyrë diagonale, madhësia e ekranit kryesor të Galaxy Z Fold4 është 7.6″ në drejtkëndëshin e plotë dhe 7.4″ duke llogaritur qoshet e rrumbullakosura; Zona aktuale e shikueshme është më e vogël për shkak të qosheve të rrumbullakosura.

Ekrani i kopertinës

 • 6,2 HD+ Dynamic AMOLED 2X (23.1:9)
 • 2316 x 904
 • 402 ppi
 • Shpejtësia e rifreskimit 120 Hz

Kamera:

Cover Camera:

 • Kamera mbuluese 10 MP
 • Madhësia e pikselit: 1.22μm
 • FOV: 85˚
 • F.Jo (apertura): F2.2

Front Camera

 • 4MP nën kamerën e ekranit
 • Madhësia e pikselit: 2μm
 • FOV: 80˚
 • F.Jo (apertura): F1.8

Rear Camera

 • Kamera ultra e gjerë 12 MP
  Madhësia e pikselit: 1.12μm
  FOV: 123˚
  F.Jo (apertura): F2.2

 

 • Kamera me kënd të gjerë 50 MP
  Madhësia e pikselit: 1,0μm (12MP 2,0μm)
  FOV: 85˚
  F.Jo (apertura): F1.8

 

 • Kamera telefotografike 10 MP
  Madhësia e pikselit: 1.0μm
  FOV: 36˚
  F.Jo (apertura): F2.4

Sensorët

 • Sensori kapacitiv i gjurmëve të gishtërinjve (anash)
 • Akselerometri
 • Barometri
 • Sensori gjeomagnetik
 • Sensor afërsije
 • Sensori i dritës

Samsung Galaxy Z Fold4 cmimi

Për Samsung Galaxy Z Fold4 cmimi është i arsyeshëm

Na ndiqni ne rrjete sociale

Facebook | Instagram | TikTok