Samsung Galaxy A13 64/4 3 cope

Garanci per te gjitha produktet e blera tek SATURN DAY

Te sigurte ne shitje

Përshkrimi i Produktit

Samsung A13 në shitje 3 cope 

Samsung A13 në shitje 3 cope nga SATURNDAY. Samsung Galaxy A13 është i pajisur me një ekran 6,5 inç HD+ me një rezolucion prej 720 x 1600 piksele dhe një shpejtësi rifreskimi 90 Hz. Galaxy A13 ka 4 GB RAM dhe 64 GB memorie të brendshme, e cila mund të zgjerohet deri në 1 TB përmes një karte microSD dhe ka një bateri 5000mAh që mbështet karikimin e shpejtë 15W, duke i lejuar përdoruesit të qëndrojnë të lidhur gjatë gjithë ditës.

Galaxy A13 ka një konfigurim me katër kamera në pjesën e pasme, e cila përfshin një kamerë kryesore 50 megapikselë, një lente ultra të gjerë 5 megapikselë, një lente makro 2 megapikselë dhe një sensor thellësie 2 megapikselë. Gjithashtu ka një kamerë të përparme 8 megapikselë për të bërë selfie dhe për të bërë video thirrje.

Karakteristika 

Ekrani i Galaxy A13

 • 6.5 inç IPS LCD, rezolucion 1600 x 720 piksele, densitet piksel 270 ppi
 • Raporti i pamjes 20:9, shpejtësia e rifreskimit 90 Hz

Memoria e Galaxy A13

 • 4 GB RAM
 • Memoria ruajtës 64 GB
 • Zgjerohet deri në 1 TB me kartë microSD

Processori i Galaxy A13

 • MediaTek Helio G35
 • CPU me tetë bërthama
 • GPU PowerVR GE8320

Kamera e pasme e Galaxy A13

 • Sensori primar 50MP f/1.8 (i gjerë)
 • Sensori ultra i gjerë 5MP f/2.2
 • Sensori makro 2MP f/2.4
 • Sensori i thellësisë 2MP f/2.4
 • Blic LED, HDR, panorama

Kamera perballe e Galaxy A13

 • Sensori 8MP f/2.0 (i gjerë)
 • HDR
 • regjistrim video

Bateria e Galaxy A13

 • Bateri Li-Po e pa lëvizshme 5000 mAh
 • Mbështetje për karikim të shpejtë 15 W

Lidhshmëria e Galaxy A13

 • Dual-SIM (Nano-SIM, gatishmëri e dyfishtë)
 • 4G LTE, HSPA, GSM
 • Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct, hotspot
 • Bluetooth 5.0, A2DP, LE
 • GPS me A-GPS, GLONASS, GALILEO, BDS
 • USB Type-C 2.0
 • fole kufjesh 3.5 mm

Samsung A13 çmimi

Për Samsung A13 çmimi është i njejtë për të tre produktet Galaxy A13

Na ndiqni në rrjete sociale

Facebook | Instagram | TikTok