Samsung galaxy a13 – 32GB

16,146 L

Përshkrimi Specifik

 • Ekrani: 6,5 inç, PLS IPS
 • Procesori: MediaTek Helio G35
 • Bateria: 5000 mAh
 • Kamera e Pasme: 50 MP (i gjerë), 5 MP (tejgjerë), 2 MP (makro), 2 MP (thellësia)
 • Kamera Selfie: 8 MP (i gjerë)

Free worldwide shipping on all orders over $50

 • 30 days easy returns
 • Order yours before 2.30pm for same day dispatch
Guaranteed Safe Checkout

Përshkrimi i Produktit

Samsung Galaxy A13 në shitje

Samsung Galaxy A13 në shitje nga SATURNDAY. Telefoni përmban një ekran 6,5 inç HD+ me një rezolucion prej 720 x 1600 piksele. Telefoni mundësohet nga një procesor Mediatek Helio G35.

Galaxy A13 vjen me një konfigurim me katër kamera në pjesën e pasme, i përbërë nga një kamerë kryesore 50 megapikselë, një kamerë ultra e gjerë 5 megapikselë, një kamerë makro 2 megapikselë dhe një sensor thellësie 2 megapikselë. Në pjesën e përparme ka një kamerë 8 megapikselë për selfie dhe video thirrje.

Karakteristika të Galaxy A13

Përmasat:

 • 164.3 x 76.6 x 8.4 mm

Pesha:

 • 190 g

Ekrani:

 • 6,5 inç, PLS IPS, rezolucion 720 x 1600 piksele, raporti i pamjes 20:9
 • Shpejtësia e rifreskimit 90 Hz

Procesori:

 • MediaTek Helio G35
 • Tetë bërthama (4×2,3 GHz Cortex-A53 & 4×1,8 GHz Cortex-A53)
 • Procesi i prodhimit 12 nm

Kamerat:

 • E pasme: Konfigurimi me katër kamera
 • 50 MP, f/1,8, (i gjerë)
 • 5 MP, f/2.2, 115˚ (tejgjerë)
 • 2 MP, f/2.4, (makro)
 • 2 MP, f/2.4, (thellësia)
 • Blic LED, panorama, HDR
 • Video: [email protected]

Kamera Selfie:

 • 8 MP, f/2.0, (i gjerë)
 • Video: [email protected]
 • Bateria: 5000 mAh
 • Karikimi i shpejtë 15 W

Lidhshmëria:

 • Dual-SIM (Nano-SIM, gatishmëri e dyfishtë)
 • 4G LTE
 • Wi-Fi 802.11 b/g/n/ac, me bandë të dyfishtë, Wi-Fi Direct, hotspot
 • Bluetooth 5.0, A2DP, LE
 • GPS me A-GPS, GLONASS, BDS
 • USB Type-C 2.0

Samsung Galaxy A13 32 GB cmimi

Për Samsung Galaxy A13 32 GB cmimi është i arsyeshëm

Na ndiqni në rrjete sociale:

Facebook | Instagram | TikTok