Samsung Galaxy a04 s

15,210 L

Pershkrimi Specifik

 • Ekrani: 6,5 inç
 • Procesor: Qualcomm Snapdragon 450
 • Kamera e pasme: 13MP (e gjerë), 2 MP (Makro), 2 MP (Thellesia)
 • Kamera perballe: 5 MP, hapje f/2.2
 • Sistemi operativ: Android 10

Free worldwide shipping on all orders over $50

 • 30 days easy returns
 • Order yours before 2.30pm for same day dispatch
Guaranteed Safe Checkout

Pershkrimi i Produktit

Samsung Galaxy a04 s në shitje

Samsung Galaxy a04 s në shitje nga SATURNDAY. Galaxy A04s përmban një ekran të madh 6,5 inç PLS IPS me një rezolucion prej 720 x 1600 piksele. Ekrani ka një raport pamjeje 20:9 dhe një densitet piksel prej 270 ppi. Galaxy a04 s mundësohet nga një çip Qualcomm Snapdragon 450, i cili ka një procesor tetë bërthamash me shpejtësi 1.8 GHz. Ai gjithashtu vjen me një GPU Adreno 506 për detyra intensive grafike.

Galaxy a04 s ka një konfigurim të trefishtë të kamerës në anën e pasme, i përbërë nga një kamerë kryesore 13MP, një lente makro 2MP dhe një sensor thellësie 2MP. Kamera kryesore ka një hapje prej f/2.2 dhe mbështet fokusimin automatik. Kamera e përparme është një aparat fotografik 5MP me një hapje prej f/2.2. Galaxy A04s mundësohet nga një bateri e madhe 5000 mAh e pa lëvizshme që mund të zgjasë deri në dy ditë me një karikim të vetëm.

Karakteristikat Galaxy a04 s

Ekrani i Samsung a04 s:

 • 6,5 inç, PLS IPS, rezolucion 720 x 1600 piksele, raporti i pamjes 20:9

Procesori i Samsung a04 s:

 • Procesor Qualcomm Snapdragon 450 tetë bërthama
 • GPU Adreno 506

Kamera e pasme:

 • Konfigurimi i kamerës së trefishtë:
 • Kamera kryesore 13 MP, hapje f/2.2, 27 mm (e gjerë), 1/3.1″, 1.12 µm, PDAF
 • Lente makro 2 MP, hapje f/2.4
 • Sensori i thellësisë 2 MP, hapja f/2.4
 • Blic LED, panorama, HDR
 • Regjistrim video Full HD 1080p me 30 fps

Kamera Samsung a04 s:

 • 5 MP, hapje f/2.2
 • Regjistrim video Full HD 1080p me 30 fps

Bateria Samsung a04 s:

 • Bateria jo e lëvizshme 5000 mAh
 • Mbështet karikimin e shpejtë 15 W

Sistemi operativ i Samsung a04 s:

 • Android 10, One UI 2.5

Lidhshmëria e Samsung a04 s:

 • SIM e dyfishtë (Nano-SIM, gatishmëri e dyfishtë)
 • Mbështetja e rrjetit 4G LTE, 3G, 2G
 • Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct, hotspot
 • Bluetooth 5.0, A2DP, LE

Samsung Galaxy a04 s cmimi

Për Samsung Galaxy a04 s cmimi është i arsyeshëm dhe më i mirë në treg

Na ndiqni ne rrjetet sociale:

Facebook | Instagram | TikTok