Samsung Galaxy a04 s – 64GB

16,380 L

Free worldwide shipping on all orders over $50

 • 30 days easy returns
 • Order yours before 2.30pm for same day dispatch
Guaranteed Safe Checkout

Pershkrimi i Produktit

Samsung Galaxy a04 s 64GB ne shitje

Samsung Galaxy a04 s 64GB ne shitje nga SATURNDAY. Galaxy A04s përmban një ekran të madh 6,5 inç PLS IPS me një rezolucion prej 720 x 1600 piksele. Ekrani ka një raport pamjeje 20:9 dhe një densitet piksel prej 270 ppi. Galaxy a04 s mundësohet nga një çip Qualcomm Snapdragon 450.

Galaxy a04 s ka një konfigurim të trefishtë të kamerës në anën e pasme, i përbërë nga një kamerë kryesore 13MP, një lente makro 2MP dhe një sensor thellësie 2MP. Kamera kryesore ka një hapje prej f/2.2 dhe mbështet fokusimin automatik. Kamera e përparme është një aparat fotografik 5MP me një hapje prej f/2.2. Galaxy A04s mundësohet nga një bateri e madhe 5000 mAh e pa lëvizshme që mund të zgjasë deri në dy ditë me një karikim të vetëm.

Karakterisitikat te Galaxy A04s

Ekrani i Galaxy A04s:

 • Ekran TFT 6,5 inç
 • Rezolucioni 720 x 1600 piksele
 • Raporti i pamjes 20:9
 • Prerje në stilin e pikave të ujit

Procesori i Galaxy A04s:

 • Procesor MediaTek Helio P35 me tetë bërthama
 • Teknologjia e procesit 12 nm
 • GPU PowerVR GE8320

Memoria i Galaxy A04s:

 • 64 GB memorie të brendshme
 • Zgjerohet deri në 1 TB përmes kartës microSD

Kamerat te Galaxy A04s:

 • Konfigurimi i kamerës së trefishtë në anën e pasme
 • Sensori kryesor 13 megapiksel me hapje f/2.2
 • Sensori ultra i gjerë 5 megapiksel me hapje f/2.2
 • Sensori i thellësisë 2 megapiksel me hapje f/2.4
 • Blic LED, HDR, panorama
 • Regjistrim video [email protected]
 • Kamera e përparme 5 megapikselë me hapje f/2.2

Bateria i Galaxy A04s:

 • Bateria jo e lëvizshme 5000 mAh
 • Mbështetje për karikim të shpejtë 15 W

Lidhshmëria:

 • Mbështetje me dy karta SIM
 • Lidhja 4G LTE
 • Wi-Fi 802.11 b/g/n
 • Bluetooth 5.0
 • GPS
 • fole kufjesh 3.5 mm

Sistemi operativ:

 • Android 10 me One UI 2.5 të Samsung në krye

Samsung Galaxy a04 s 64GB cmimi

Per Samsung Galaxy a04 s 64GB cmimi është i arsyeshëm

Na ndiqni ne rrjete sociale

Facebook | Instagram | TikTok