Samsung Galaxy a04 e

13,455 L

Përshkrimi Specifik:

Ekrani: 6,5 inç

Memoria: 32/64/128 GB

Përmasat: 164,2 x 75,9 x 9,1 mm

Pesha: 188 g

Sistemi i Operimit: Android 12

Bateria: 5000 mAh

Free worldwide shipping on all orders over $50

 • 30 days easy returns
 • Order yours before 2.30pm for same day dispatch
Guaranteed Safe Checkout

Samsung Galaxy a04 e

Përshkrimi i Produktit:

Samsung Galaxy a04 e ne shitje me cmim të arsyeshëm nga SATURN DAY. Galaxy a04 përmban një ekran 6,5 inç HD+ me një rezolucion prej 720 x 1600 piksele.Galaxy A04 mundësohet nga një procesor me katër bërthama MediaTek Helio P35. Galaxy A04 ka një kamera të dyfishtë në anën e pasme, duke shfaqur një sensor kryesor 13 megapiksel dhe një sensor thellësie 2 megapiksel. Në pjesën e përparme ka një kamerë 5 megapikselë për selfie dhe video thirrje.

Karakteristika të tjera të Samsung Galaxy A04 përfshijnë një bateri 5,000 mAh me mbështetje për karikim të shpejtë 15 W, një skaner të gjurmëve të gishtërinjve të montuar në anë dhe i pajisur me Sistemin e Operimit Android 10 me One UI 2.0 të Samsung në krye.

Karakteristikat të Galaxy a04 e

Ekrani:

 • Lloji: PLS IPS
 • Madhësia: 6,5 inç, 102,0 cm2 (~81,9% raport ekran-trup)
 • Rezolucioni: 720 x 1600 piksele, raporti 20:9 (~ 270 ppi densitet)
 • Mbrojtja: e paspecifikuar

Platforma:

 • OS: Android 10, One UI 2.0
 • Çipset: Mediatek Helio P35 (12 nm)
 • CPU: tetë bërthama (4×2,35 GHz Cortex-A53 & 4×1,8 GHz Cortex-A53)
 • GPU: PowerVR GE8320

Kamera kryesore:

 • Dyfishtë: 13 MP, f/2.2, (i gjerë), AF 2 MP, f/2.4, (thellësia)
 • Karakteristikat: Blic LED, panorama, HDR
 • Video: [email protected]

Kamera Selfie:

Bateria:

 • Lloji: Li-Po 5000 mAh, jo i lëvizshëm
 • Karikimi: Karikimi i shpejtë 15 W

Na ndiqni ne rrjetet sociale :

Facebook | Instagram | TikTok