Samsung Galaxy A03 Core 2/32

10,530 L

Përshkrimi Produktit:

 • Marka: SAMSUNG
 • Emri i modelit: Galaxy A03 Core
 • OS: Android
 • Teknologjia celulare: LTE
 • Kapaciteti i memories: 32 GB
 • Teknologjitë e lidhjes: Bluetooth, Wi-Fi, USB
 • Ngjyra: e zezë
 • Madhësia e ekranit: 6.5 inç

Free worldwide shipping on all orders over $50

 • 30 days easy returns
 • Order yours before 2.30pm for same day dispatch
Guaranteed Safe Checkout

Përshkrimi i Produktit:

Samsung Galaxy A03 Core në shitje

Samsung Galaxy A03 Core në shitje nga SATURNDAY. Galaxy A03 Core është i pajisur me një ekran 6.5 inç me një rezolucion prej 720 x 1600 piksele dhe fuqizohet nga një procesor katër-bërthamash me një shpejtësi ore prej 1.5 GHz.

Galaxy A03 Core ka një kamër të dyfishtë në pjesën e pasme, me një sensor kryesor 8 megapiksel dhe një sensor thellësie 2 megapiksel. Në pjesën e përparme ka një kamera 5 megapikselë për selfie dhe video thirrje. Telefoni funksionon në Android 10 me One UI të Samsung në krye.

Karakteristikat të Galaxy A03 Core

 • Ekrani: Ekran PLS IPS 6,5 inç me rezolucion 720 x 1600 piksele dhe densitet 270 ppi
 • Procesori: MediaTek Helio P35 Procesor me tetë bërthama me shpejtësi 2.3 GHz
 • RAM:  GB RAM
 • Hapësira ruajtëse: 32 GB memorie e brendshme, e zgjerueshme deri në 1 TB përmes kartës microSD
 • Kamera e pasme: Konfigurimi i kamerës së dyfishtë – Sensori kryesor 8 megapiksel me hapje f/2.2 dhe sensor thellësie 2
 • megapiksel me hapje f/2.4
 • Kamera e përparme: Kamera selfie 5 megapikselë me aperturë f/2.2
 • Sistemi operativ: Android 10 (edicion Go) me Samsung One UI Core në krye
 • Bateria: Bateria 3000 mAh
 • Lidhshmëria: Dual-SIM, 4G LTE, Wi-Fi 802.11 b/g/n, Bluetooth 5.0, GPS/A-GPS, radio FM, port Micro-USB dhe fole kufjesh 3.5 mm
 • Sensorët: Përshpejtuesi, sensori i afërsisë

Na ndiqni ne rrjete sociale:

Facebook | Instagram | TikTok