Samsung Galaxy A03 64/4 GB

13,221 L

Free worldwide shipping on all orders over $50

 • 30 days easy returns
 • Order yours before 2.30pm for same day dispatch
Guaranteed Safe Checkout

Samsung Galaxy A03 (64GB)

Përshkrimi i produktit

Samsung Galaxy A03 (64GB) në shitje

Samsung Galaxy A03 në shitje nga SATURNDAY. Telefoni përmban një ekran 6,5 inç HD+ TFT me një rezolucion prej 720 x 1600 piksele. Telefoni mundësohet nga një procesor MediaTek Helio P35.

Pajisja ka një konfigurim me kamerë të dyfishtë në pjesën e pasme që përfshin një sensor kryesor 13 megapiksel dhe një sensor thellësie 2 megapiksel. Në pjesën e përparme, ka një kamerë selfie 5 megapikselë e vendosur në një nivel dhe nga një bateri 5000 mAh që mbështet karikim të shpejtë 15 W.

Karakteristikat të Galaxy A03

Ekrani:

 • Ekran TFT 6,5 inç HD+ (720 x 1600 piksele).
 • Raporti i pamjes 20:9
 • Dendësia 270 PPI

Procesori:

 • MediaTek Helio P35 (12 nm) procesor me tetë bërthama (4×2,35 GHz Cortex-A53 & 4×1,8 GHz Cortex-A53)

Kamerat:

 • Kamera e pasme: Konfigurimi i kamerës së dyfishtë me një sensor kryesor 13 megapiksel dhe një sensor thellësie 2 megapikselë
 • Kamera e përparme: Kamera 5 megapikselë

Bateria:

 • Bateri Li-Po e pa lëvizshme 5000 mAh
 • Karikimi i shpejtë 15 W

Sistemi operativ:

 • Android 11 me One UI 3.1

Lidhshmëria:

 • SIM e dyfishtë (Nano-SIM, gatishmëri e dyfishtë)
 • 4G LTE
 • Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct, hotspot
 • Bluetooth 5.0, A2DP, LE
 • GPS me A-GPS, GLONASS, GALILEO, BDS
 • USB Type-C 2.0, USB në lëvizje
 • fole kufjesh 3.5 mm

Samsung Galaxy A03 (64GB) cmimi

Për Samsung Galaxy A03 64GB cmimi është i arsyeshëm

Na ndiqni ne rrjetet sociale :

Facebook | Instagram | TikTok