SAMSUNG FOLD 3 256 GB VITRINE

112,100 L

Përshkrimi Specifik

 • Ekrani: 7,6 inç Dynamic AMOLED 2X ekran i palosshëm
 • Kamerat e pasme: kamera e trefishtë 12MP + 12MP + 12MP
 • Bateria: 4400 mAh
 • Sistemi operativ: Android 11

Free worldwide shipping on all orders over $50

 • 30 days easy returns
 • Order yours before 2.30pm for same day dispatch
Guaranteed Safe Checkout

Samsung Galaxy Fold 3 Vitrine

Përshkrimi i Produktit

Samsung Galaxy Fold 3 Vitrine në shitje

Samsung Galaxy Fold 3 Vitrine në shitje nga SATURNDAY. Samsung Galaxy Fold përmban një ekran të palosshëm 7,6 inç Dynamic AMOLED 2X me një rezolucion prej 2208 x 1768 piksele dhe një ekran të mbuluar 6,2 inç me një rezolucion prej 832 x 2268 piksele.

Pajisja mundësohet nga një procesor Qualcomm Snapdragon 888 5G. Ai gjithashtu përmban një konfigurim të trefishtë të kamerës në anën e pasme me një lente me kënd të gjerë 12 megapiksel, një lente ultra të gjerë 12 megapikselë dhe një lente telefoto 12 megapikselë. Ekziston gjithashtu një kamerë e përparme 10 megapikselë për selfie dhe video thirrje.

Karakteristikat të Samsung Galaxy Fold

Dimensionet dhe pesha:

 • E shpalosur: 158,2 x 128,1 x 6,4 mm
 • E palosur: 158,2 x 67,1 x 16 mm
 • Pesha: 271 g

Ekrani:

 • Ekrani kryesor: 7,6 inç Dynamic AMOLED 2X ekran i palosshëm, rezolucion 2208 x 1768 piksele, shpejtësia e rifreskimit 120 Hz, HDR10+, Corning Gorilla Glass Victus
 • Ekrani i kapakut: Ekran 6,2 inç Dynamic AMOLED 2X, rezolucion 832 x 2268 piksele, shpejtësia e rifreskimit 120 Hz, HDR10+

Procesori:

 • Procesor me tetë bërthama Qualcomm Snapdragon 888 5G
 • GPU Adreno 660

Kamerat:

 • Kamerat e pasme: Konfigurimi i trefishtë i kamerës me lente telefoto 12MP të gjerë, 12MP ultra të gjerë dhe 12MP, blic LED, HDR, regjistrim video [email protected]
 • Kamera e përparme: Kamera nën ekran 10MP, regjistrim video [email protected]
 • Kamera e kapakut: Kamera nën ekran 4MP, regjistrim video HD

Bateria:

 • Kapaciteti i baterisë 4400 mAh
 • Karikimi i shpejtë 25 W
 • Karikimi me valë 11 W
 • Karikimi i kundërt me valë 4,5 W

Lidhshmëria:

 • 5G, 4G LTE, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e, Bluetooth 5.2, GPS, NFC, USB Type-C

Sistemi operativ:

 • Android 11 me One UI 3.5

Samsung Galaxy Fold3 Vitrine cmimi

Për Samsung Galaxy Fold3 Vitrine cmimi është i arsyeshëm

Na ndiqni ne rrjetet sociale :

Facebook | Instagram | TikTok