SAMSUNG A51 128 GB VITRINE

24,190 L

Pershkrimi i Produktit

 • Ekran: Super AMOLED 6,5 inç
 • Procesor: me tetë bërthama Exynos 9611
 • Bateria: 4000 mAh

Free worldwide shipping on all orders over $50

 • 30 days easy returns
 • Order yours before 2.30pm for same day dispatch
Guaranteed Safe Checkout

Përshkrimi i Produktit

Samsung Galaxy A51 në shitje

Samsung Galaxy A51 në shitje nga SATURNDAY. Galaxy A51 është i pajisur me një ekran Super AMOLED 6.5 inç me një rezolucion prej 1080 x 2400 piksele dhe një raport 20:9. Galaxy A51 mundësohet nga një procesor Exynos 9611 me tetë bërthama.

Galaxy A51 përmban një konfigurim me katër kamera në pjesën e pasme, me një kamerë kryesore 48 megapikselë, një lente ultra të gjerë 12 megapikselë, një lente makro 5 megapikselë dhe një sensor thellësie 5 megapikselë. Në pjesën e përparme ka një kamera selfie 32 megapikselë. Telefoni është në gjendje të regjistrojë video 4K me 30 korniza për sekondë dhe gjithashtu mbështet funksione si Super Slow-mo dhe Hyperlapse.

Karakteristika të Galaxy A51

Ekrani i Galaxy A51:

 • Ekran Super AMOLED 6,5 inç
 • Rezolucioni prej 1080 x 2400 piksele
 • Raporti i pamjes 20:9
 • Corning Gorilla Glass 3

Procesori i Galaxy A51:

 • Procesor me tetë bërthama Exynos 9611
 • GPU Mali-G72 MP3

Kamera e Galaxy A51:

 • Konfigurimi i kamerës me katër në pjesën e pasme
 • Kamera kryesore 48 megapikselë me hapje f/2.0
 • Lente ultra e gjerë 12 megapikselë me hapje f/2.2
 • Lente makro 5 megapikselë me hapje f/2.4
 • Sensori i thellësisë 5 megapiksel me hapje f/2.2
 • Kamera e përparme 32 megapikselë me hapje f/2.2

Video:

 • Regjistrim video 4K me 30 korniza për sekondë
 • Karakteristikat Super Slow-Mo dhe Hyperlapse

Bateria e Galaxy A51:

 • Bateria jo e lëvizshme 4000 mAh
 • Mbështetje për karikim të shpejtë 15 W

Lidhshmëria e Galaxy A51:

 • Dual-SIM (Nano-SIM, gatishmëri e dyfishtë)
 • Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, me bandë të dyfishtë, Wi-Fi Direct, hotspot
 • Bluetooth 5.0
 • GPS me A-GPS, GLONASS, GALILEO, BDS
 • USB Type-C 2.0

Karakteristika te tjera te Galaxy A51:

 • Skaneri i gjurmëve të gishtërinjve në ekran
 • Njohja e fytyrës
 • Samsung Pay
 • Android 10 me One UI 2.0

Samsung Galaxy A51 cmimi

Për Samsung Galaxy A51 cmimi është i arsyeshëm dhe më i mirë në treg