Samsung A32 4/64GB

22,230 L

Pershkrimi Specifik

 • Ekran: Super AMOLED 6.4 inç
 • Memoria: 64GB
 • Sistemi Operativ (OS): Android 11
 • Bateria: 5000 mAh

Free worldwide shipping on all orders over $50

 • 30 days easy returns
 • Order yours before 2.30pm for same day dispatch
Guaranteed Safe Checkout

Pershkrimi i Produktit

Samsung Galaxy A32 64GB ne shitje

Samsung Galaxy A32 64GB ne shitje nga SATURNDAY. Telefoni përmban një ekran Super AMOLED 6,4 inç me një rezolucion prej 1080 x 2400 piksele dhe një shpejtësi rifreskimi 90 Hz. Telefoni mundësohet nga një procesor MediaTek Helio G80 me tetë bërthama. Pajisja funksionon në Android 11.

Kamera

Galaxy A32 ka një konfigurim me katër kamera në anën e pasme, e cila përfshin një sensor kryesor 64 megapiksel, një lente me kënd ultra të gjerë 8 megapiksel, një lente makro 5 megapikselë dhe një sensor thellësie 5 megapikselë. Në pjesën e përparme, ka një kamerë selfie 20 megapikselë e vendosur në një nivel.

Karakteristikat te Galaxy A32

Ekrani:

 • Ekran Super AMOLED 6.4 inç
 • Rezolucioni: 1080 x 2400 piksele
 • Shpejtësia e rifreskimit 90 Hz

Procesori:

 • Procesor me tetë bërthama MediaTek Helio G80

Memoria:

 • 4 GB RAM
 • 64 GB memorie të brendshme
 • Zgjerohet deri në 1 TB me një kartë microSD

Sistemi operativ:

 • Android 11 me lëkurën One UI 3.1 të Samsung

Kamera:

 • Konfigurimi me katër kamera në anën e pasme:
 • Sensori kryesor 64 megapiksel
 • Lente 8 megapikselë me kënd ultra të gjerë
 • Lente makro 5 megapikselë
 • Sensori i thellësisë 5 megapiksel
 • Kamera e përparme 20 megapikselë

Bateria:

 • Bateri 5000 mAh
 • Karikimi i shpejtë 15 W

Dimensionet:

 • 158,9 x 73,6 x 8,4 mm

Pesha:

 • 184 gram

Na ndiqni ne rrjete sociale

Facebook | Instagram | TikTok