SAMSUNG A23 4/128GB

22,815 L

Përshkrimi Specifik:

 • Ekrani: 6.6 inç 1080 x 2408 120Hz
 • Memoria: 128GB
 • Bateria: 5000 mAh
 • Sistemi operativ: Android 12 me One UI 4.1
 • Kamera e përparme: Selfie 13MP në një pikë loti
 • Kamera e pasme: 50MP kryesore, 5MP ultrawide, 2MP makro, 2MP thellësi

Free worldwide shipping on all orders over $50

 • 30 days easy returns
 • Order yours before 2.30pm for same day dispatch
Guaranteed Safe Checkout

Përshkrimi i Produktit

Samsung Galaxy A23 në shitje

Samsung Galaxy A23 në shitje nga SATURNDAY. Galaxy A23 eshte i pajisur me një ekran të madh,nrreth 6.6 inç, me një rezolucion FHD+. Galaxy A23 pritet të ketë një sistem kamerash në anën e pasme, me një kamerë kryesore rreth 50 megapikselë, dhe lente shtesë për shkrepje me kënd të gjerë dhe makro. Kamera e përparme mund të ketë një rezolucion prej rreth 13 megapikselë dhe ka një bateri të madhe me një kapacitet prej rreth 5000 mAh, e cila duhet të zgjasë gjithë ditën me një karikim të vetëm. Mund të mbështesë gjithashtu teknologjinë e karikimit të shpejtë.

Karakteristikat të Galaxy A23

Ekrani:

 • 6.6 inç, 720 x 1600 piksele, shpejtësia e rifreskimit 90 Hz

Procesori:

 • MediaTek Helio G80

Kamera e pasme:

 • Konfigurimi i katër kamerës me sensor primar 50MP, lente ultra të gjerë 8MP, lente makro 2MP dhe sensor thellësie 2MP

Kamera e përparme:

 • 13 MP

Bateria:

 • 5000 mAh me mbështetje për karikim të shpejtë 15W

Sistemi operativ:

 • Android 11 me One UI 3.1

Lidhshmëria:

 • Wi-Fi
 • Bluetooth 5.0
 • GPS
 • USB Type-C

Samsung Galaxy A 23 cmimi

Për Samsung Galaxy A 23 cmimi është i arsyeshëm

Na ndiqni ne rrjete sociale

Facebook | Instagram | TikTok