SAMSUNG A23 128GB 3 cope

Garanci per te gjitha produktet e blera tek SATURN DAY

Te sigurte ne shitje

Përshkrimi i Produktit

Samsung A23 128GB në shitje

Samsung A23 128GB në shitje nga SATURNDAY. Samsung A23 përmban një ekran PLS LCD 6,6 inç IPS me një rezolucion prej 1080 x 2408 piksele dhe waterdrop për kamerën e përparme.

Samsung A33 është i pajisur me një çip Qualcomm SM6225 Snapdragon 680. Pajisja funksionon në Android 12 me One UI 5 të Samsung në krye dhe është i pajisur me katër kamera në anën e pasme, duke përfshirë një sensor primar 50MP, një sensor ultra të gjerë 5MP, një sensor makro 2MP dhe një sensor thellësie 2MP. Në pjesën e përparme ka një kamerë 8MP për selfie dhe video thirrje.

Karakteristika

Ekrani i Samsung A23:

 • Lloji PLS LCD, 90 Hz
 • Madhësia 6,6 inç, 104,9 cm2
 • Rezolucioni 1080 x 2408 piksele, raporti 20:9
 • Mbrojtje Corning Gorilla Glass 5

Procesori i Samsung A23:

 • Çipsi Qualcomm SM6225 Snapdragon 680 4G
 • CPU me tetë bërthama
 • GPU Adreno 610

Memoria e Samsung A23:

 • 128GB memorie të brendshme
 • Zgjerohet deri në 1 TB përmes folesë së kartës microSD

Sistemi i Operimit i Samsung A23:

 • Android 12, i përmirësuar në Android 13, One UI 5

Kamerat të Samsung A23:

 • Quad 50 MP (i gjerë), PDAF, OIS
  5 MP (ultraide)
  2 MP (makro)
  2 MP (thellësia)
 • Përmban blic LED, panorama, HDR
 • Video [email protected]

Kamera Selfie:

Lidhshmëria e Samsung A23:

 • WLAN Wi-Fi, Wi-Fi Direct
 • Bluetooth 5.0, A2DP, LE
 • GPS pozicionimi, GLONASS, GALILEO, BDS
 • NFC Po
 • Radio FM radio
 • USB USB Type-C 2.0

Bateria e Samsung A23:

 • Lloji Li-Po 5000 mAh, jo i lëvizshëm
 • Karikimi me karikuese 25W

Samsung A23 128GB çmimi

Samsung A23 128GB çmimi është i arsyeshëm dhe kanë të njëjtin çmim të tre produktet