SAMSUNG A23 4/64 I RI

21,645 L

Pershkrimi Specifik

 • Ekrani: 6,5 inç, PLS IPS
 • Procesori: Exynos 1280 (5 nm)
 • Kamerat: 64 MP  (i gjerë) PDAF, OIS, 12 MP  (ultraide), 5 MP  (makro), 5 MP (thellësi)
 • Kamera Selfie: 32 MP  (e gjerë)
 • Bateria: Li-Po 5000 mAh

 

Free worldwide shipping on all orders over $50

 • 30 days easy returns
 • Order yours before 2.30pm for same day dispatch
Guaranteed Safe Checkout

Pershkrimi i Produktit

Samsung Galaxy A23 ne shitje

Samsung Galaxy A23 ne shitje nga SATURNDAY. Telefoni përmban një ekran 6,5 inç HD+ me një rezolucion prej 720 x 1600 piksele. Telefoni mundësohet nga një procesor Mediatek Helio G35.

Galaxy A23 vjen me një konfigurim me katër kamera në pjesën e pasme, i përbërë nga një kamerë kryesore 64 megapikselë, një kamerë ultra e gjerë 12 megapikselë, një kamerë makro 5 megapikselë dhe një sensor thellësie 5 megapikselë. Në pjesën e përparme ka një kamerë 32 megapikselë për selfie dhe video thirrje.

Karakteristika të Galaxy A13

Përmasat:

 • 159.6 x 74.8 x 8.1 mm

Pesha:

 • 189 g

Ekrani:

 • 6,5 inç, PLS IPS, rezolucion 1080 x 2400 pixels, raporti i pamjes 20:9
 • Shpejtësia e rifreskimit 90 Hz

Procesori:

 • Exynos 1280 (5 nm)
 • Tetë bërthama Octa-core (2×2.4 GHz Cortex-A78 & 6×2.0 GHz Cortex-A55)
 • Procesi i prodhimit 12 nm

Kamerat:

 • E pasme: Konfigurimi me katër kamera
 • 64 MP  (i gjerë) PDAF, OIS
 • 12 MP  (ultraide)
 • 5 MP  (makro)
 • 5 MP (thellësi)
 • Blic LED flash, panorama, HDR
 • Video: [email protected], [email protected]/60fps

Kamera Selfie:

Bateria:

 • Li-Po 5000 mAh, non-removable
 • Karikimi i shpejtë 25 W

Lidhshmëria:

 • WLAN Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, me bandë të dyfishtë, Wi-Fi Direct
 • Bluetooth 5.1, A2DP, LE
 • GPS pozicionimi, GLONASS, GALILEO, BDS
 • NFC Po (varet nga tregu/rajoni)
 • Radio Nr
 • USB USB Type-C 2.0, OTG

Samsung Galaxy A23 cmimi

Për Samsung Galaxy A23 cmimi është i arsyeshëm

Na ndiqni në rrjete sociale:

Facebook | Instagram | TikTok