SAMSUNG A13 64/4 I RI

17,550 L

Pershkrimi i Produktit

 • Ekrani: 6,5 inç
 • OS: Android 11, One UI 3.1
 • Memoria: 64GB
 • Kamera kryesore: 50 MP (i gjerë), 5 MP (tej gjerë), 2 MP (makro), 2 MP (thellësia)
 • Kamera Selfi: 8MP
 • Lloji: Li-Po 5000 mAh

Free worldwide shipping on all orders over $50

 • 30 days easy returns
 • Order yours before 2.30pm for same day dispatch
Guaranteed Safe Checkout

Pershkrimi i Produktit

Samsung Galaxy A13 iRi ne shitje

Samsung Galaxy A13 iRi ne shitje nga SATURNDAY. Telefoni përmban një ekran 6,5 inç HD+ Infinity-V me një rezolucion prej 720 x 1600 pikselësh dhe një pikë uji në qendër të sipërme të ekranit që strehon kamerën e përparme.

Telefoni fuqizohet nga një procesor MediaTek Helio G35 me tetë bërthama. Telefoni funksionon në Android 11 me One UI 3.1 në krye.

Galaxy A13 ka një konfigurim me katër kamera në anën e pasme, i përbërë nga një sensor primar 50 megapiksel, një lente me kënd ultra të gjerë 5 megapiksel, një lente makro 2 megapiksel dhe një lente 2- Sensori i thellësisë megapiksel për shkrepje portreti. Në pjesën e përparme ka një kamerë 8 megapikselë për selfie dhe video thirrje.

Karakteristika të Samsung Galaxy A13

Përmasat:

 • 164,2 x 76,4 x 8,4 mm (6,46 x 3,01 x 0,33 inç)

Pesha:

 • 192 g (6,77 oz)Shfaq:

Lloji:

 • PLS IPS

Ekrani:

 • 6,5 inç, 102,0 cm2 (~81,9% raport ekran-trup)

Rezolucioni:

 • 720 x 1600 piksele, raporti 20:9 (~ 270 ppi densitet)

Platforma:

 • OS: Android 11, One UI 3.1
 • Çipset: Mediatek Helio G35 (12 nm)
 • CPU: tetë bërthama (4×2.3 GHz Cortex-A53 & 4×1.8 GHz Cortex-A53)
 • GPU: PowerVR GE8320

Memoria:

 • Vendi i kartës: microSDXC (slot i dedikuar)
 • Memoria brendshme: 64 GB
 • RAM: 4 GB

Kamera kryesore:

 • Katër: 50 MP, f/1.8, (i gjerë), PDAF
 • 5 MP, f/2.2, 115˚ (tejgjerë)
 • 2 MP, f/2.4, (makro)
 • 2 MP, f/2.4, (thellësia)
 • Karakteristikat: Blic LED, panorama, HDR
 • Video: [email protected]

Kamera Selfie:

Komente:

 • WLAN: Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct, hotspot
 • Bluetooth: 5.0, A2DP, LE
 • GPS: Po, me A-GPS, GLONASS, GALILEO, BDS
 • NFC: Jo
 • Radio: Radio FM
 • USB: USB Type-C 2.0

Karakteristikat:

 • Sensorët: Gjurmët e gishtave (të montuar në anë), akselerometri, afërsia

Bateria:

 • Lloji: Li-Po 5000 mAh, jo i lëvizshëm
 • Karikimi: Karikimi i shpejtë 15 W

Samsung Galaxy A13 cmimi

Për Samsung Galaxy A13  cmimi është i arsyeshëm

Na ndiqni në rrjete sociale:

Facebook | Instagram | TikTok