SAMSUNG A13 4/128GB

18,486 L

Përshkrimi Specifik

 • Ekrani: 6,5 inç IPS LCD
 • Bateria: Li-Po 5000 mAh
 • Sistemi i Operimit: Android 11
 • Kamera: 50 MP

 

Free worldwide shipping on all orders over $50

 • 30 days easy returns
 • Order yours before 2.30pm for same day dispatch
Guaranteed Safe Checkout

Përshkrimi i Produktit

Samsung Galaxy A13 në shitje

Samsung Galaxy A13 në shitje nga SATURNDAY. Galaxy A13 ka një ekran IPS LCD 6,5 inç me një rezolucion prej 720 x 1600 piksele. Pajisja ka një trup plastik dhe një pikë uji në krye të ekranit për kamerën e përparme. Galaxy A13 mundësohet nga një procesor MediaTek Helio G35. Konfigurimi i kamerës së pasme në Galaxy A13 përfshin një sensor kryesor 50 megapiksel, një sensor me kënd ultra të gjerë 5 megapiksel, një sensor makro 2 megapiksel dhe një sensor thellësie 2 megapikselë. Kamera e përparme është një sensor 8 megapiksel.

Karakteristika të Galaxy A13

Ekrani:

 • 6,5 inç IPS LCD, rezolucion 720 x 1600 piksele, raporti i pamjes 20:9, dendësia ~ 270 PPI

Përmasat:

 • 164.3 x 76.3 x 8.4 mm

Procesori:

 • MediaTek Helio G35 (12 nm),
 • CPU me tetë bërthama (4×2.3 GHz Cortex-A53 & 4×1.8 GHz Cortex-A53),
 • GPU PowerVR GE8320

Memoria:

 • 4 GB RAM
 • 128 GB memorie e mbrendshme
 • E zgjerueshme deri në 1 TB përmes kartës microSD (slot i dedikuar)

Kamera e pasme:

 • Konfigurimi i katër kamerës – 50 MP
 • f/1.8, sensori kryesor PDAF + 5 MP, f/2.2, 120˚
 • sensori ultra i gjerë + 2 MP,
 • f/2.4, sensori makro + 2 MP,
 • f/2.4, sensori i thellësisë .

Kamera e përparme:

 • 8 MP, f/2.0, lente me kënd të gjerë, mbështetje HDR, mund të regjistrojë video deri në [email protected]

Sistemi operativ:

 • Android 11
 • One UI 3.1

Bateria:

 • Bateria Li-Po 5000 mAh e pa lëvizshme, mbështetje për karikim të shpejtë 15W

Sensorët:

 • Sensori i gjurmëve të gishtave të montuar prapa, akselerometër, xhiro, afërsia, busull

Lidhshmëria:

 • Wi-Fi 802.11 b/g/n
 • Wi-Fi Direct,
 • hotspot,
 • Bluetooth 5.0,
 • A2DP,
 • LE,
 • GPS
 •  A-GPS,
 • GLONASS,
 • GALILEO,
 • BDS,
 • NFC,
 • Radio FM,
 • USB Type-C 2.0,

Na ndiqni ne rrjete sociale

Facebook | Instagram | TikTok