Samsung A13

16,199 L16,971 L

Përshkrimi Specifik:

 • Ekrani: 6,5 inç
 • Memoria: 32GB / 64 GB
 • Sistemi i Operimit: Android 11
 • Bateria: Karikim të shpejtë 15 W

 

Garanci per te gjitha produktet e blera tek SATURN DAY

Te sigurte ne shitje

Përshkrimi i Produktit

Samsung A13  në shitje

Samsung A13  në shitje nga SATURNDAY. Samsung A13 përmban një ekran LCD 6,5 inç IPS me një rezolucion prej 720 x 1600 piksele dhe waterdrop për kamerën e përparme.

Samsung A13 është i pajisur me një çip MediaTek Helio P35. Pajisja funksionon në Android 11 me One UI 3.1 të Samsung në krye dhe është i pajisur me katër kamera në anën e pasme, duke përfshirë një sensor primar 50MP, një sensor ultra të gjerë 5MP, një sensor makro 2MP dhe një sensor thellësie 2MP. Në pjesën e përparme ka një kamerë 8MP për selfie dhe video thirrje.

Karakteristika

Ekrani i Samsung A13:

 • Ekran IPS LCD 6,5 inç
 • Rezolucioni prej 720 x 1600 piksele
 • Niveli i pikës së ujit

Procesori i Samsung A13:

 • Çipe MediaTek Helio P35
 • CPU me tetë bërthama
 • GPU PowerVR GE8320

Memoria e Samsung A13:

 • 32GB/64 GB memorie të brendshme
 • Zgjerohet deri në 1 TB përmes folesë së kartës microSD

Sistemi i Operimit i Samsung A13:

 • Android 11 me One UI 3.1

Kamerat të Samsung A13:

 • Konfigurimi me katër kamera në anën e pasme:
 • Sensori kryesor 50 MP
 • Sensori ultra i gjerë 5 MP
 • Sensori makro 2MP
 • Sensori i thellësisë 2 MP
 • Kamera e përparme 8 MP

Lidhshmëria e Samsung A13:

 • Lidhja 4G LTE
 • Wi-Fi
 • Bluetooth 5.0
 • GPS

Bateria e Samsung A13:

 • Bateri 5000 mAh
 • Mbështetje për karikim të shpejtë 15 W

Samsung A13 çmimi

Për Samsung A13 çmimi është më i arsyeshëm në treg

Informacion shtesë

Ngjyra

Bardhe, Bojeqiell, Portokalli, Zeze

Ram

4 Gb

Memorie

128GB, 64GB