Samsung A13 3/32GB

16,146 L

Përshkrimi Specifik

 • Ekrani: 6,5 inç, PLS IPS, rezolucion 720 x 1600 piksele
 • Procesori: Mediatek Helio G35
 • Memoria: 32 GB
 • Sistemi operativ: Android 11
 • Bateria: Li-Po 5000 mAh

Free worldwide shipping on all orders over $50

 • 30 days easy returns
 • Order yours before 2.30pm for same day dispatch
Guaranteed Safe Checkout

Përshkrimi i Produktit

Samsung Galaxy A13 32GB në shitje

Samsung Galaxy A13 32GB në shitje nga SATURNDAY. Telefoni ka një ekran TFT LCD 6,5 inç me një rezolucion prej 1600 x 720 piksele. Pajisja mundësohet nga një çip MediaTek Helio P35. Telefoni funksionon në Android 11 me One UI 3.1 të. Telefoni përmban një konfigurim me katër kamera në anën e pasme, i përbërë nga një sensor kryesor 50 megapiksel, një lente ultra e gjerë 5 megapikselë, një lente makro 2 megapikselë dhe një sensor thellësie 2 megapikselë. Në pjesën e përparme ka një kamerë 8 megapikselë për selfie dhe video thirrje.

Samsung Galaxy A13 është i mbushur me një bateri 5000 mAh, e cila mbështet karikim të shpejtë 15W. Karakteristika të tjera përfshijnë një skaner të gjurmëve të gishtërinjve të montuar në pjesën e pasme, njohjen e fytyrës, Bluetooth 5.0, NFC dhe portin USB Type-C. Telefoni është i disponueshëm në dy ngjyra: E zezë dhe e bardhë.

Karakteristikat te Samsung Galaxy A13

Dimensionet dhe pesha:

 • Përmasat: 164,5 x 76,5 x 8,5 mm (6,48 x 3,01 x 0,33 inç)
 • Pesha: 190 g (6.70 oz)

Ekrani:

 • 6,5 inç, PLS IPS, rezolucion 720 x 1600 piksele
 • Shpejtësia e rifreskimit 90 Hz
 • Raporti i pamjes 20:9

Procesori:

 • Mediatek Helio G35
 • Tetë bërthama 2.3 GHz Cortex-A53
 • GPU PowerVR GE8320

Memoria:

 • 3GB RAM
 • Opsionet e ruajtjes së brendshme 32 GB
 • Zgjerohet deri në 1 TB me një kartë microSD (përdor slot të dedikuar)

Sistemi operativ:

 • Android 11
 • One UI 3.1

Kamera:

 • Kamera e pasme: 50 MP, f/1.8, (e gjerë), PDAF, 5 MP, f/2.4, (ultraide), 2 MP, f/2.4, (makro), 2 MP, f/2.4, (thellësi)
 • Kamera e përparme: 8 MP, f/2.0

Bateria:

 • Li-Po 5000 mAh, jo i lëvizshëm
 • Karikimi i shpejtë 15 W

Karakteristika te tjera:

 • SIM e dyfishtë (Nano-SIM, gatishmëri e dyfishtë)
 • Bluetooth 5.0, Wi-Fi 802.11 b/g/n, GPS, USB Type-C 2.0
 • Sensori i gjurmëve të gishtërinjve i montuar në pjesën e pasme
 • Akselerometër, sensor afërsie

Na ndiqni ne rrjete sociale

Facebook | Instagram | TikTok