Samsung A04s

Përshkrimi Specifik:

 • Ekrani: PLS IPS 6,5 inç
 • Bateria: karikim të shpejtë 15 W
 • Processori: Qualcomm Snapdragon 450
 • Pesha: 192 g

Garanci per te gjitha produktet e blera tek SATURN DAY

Te sigurte ne shitje

Përshkrimi i Produktit

Samsung A04s në shitje

Samsung A04s në shitje nga SATURNDAY. Galaxy A04s është i pajisur me një ekran PLS IPS 6,5 inç me një rezolucion prej 720 x 1600 piksele.

Galaxy A04s mundësohet nga një procesor me tetë bërthama Qualcomm Snapdragon 450. Galaxy A04s është i pajisur me një kamera të trefishtë në anën e pasme, duke përfshirë një sensor primar 13 megapiksel, një lente ultra të gjerë 5 megapikselë dhe një sensor thellësie 2 megapikselë. Në pjesën e përparme, ka një kamerë selfie 5 megapikselë dhe ka një bateri 5,000 mAh i cili mundëson karikim të shpejtë 15 W

Karakteristika

Ekrani i Galaxy A04s:

 • Ekran PLS IPS 6,5 inç me rezolucion 720 x 1600 piksele

Procesori i Galaxy A04s:

 • Procesor me tetë bërthama Qualcomm Snapdragon 450

Kamerat të Galaxy A04s:

 • Konfigurimi i kamerës së trefishtë në anën e pasme:
 • Sensori kryesor 13 megapiksel me hapje f/2.2
 • Lente ultra e gjerë 5 megapikselë me hapje f/2.2 dhe fushëpamje 115 gradë
 • Sensori i thellësisë 2 megapiksel me hapje f/2.4
 • Kamera selfie 5 megapikselë me hapje f/2.2

Bateria e Galaxy A04s:

 • Kapaciteti i baterisë 5000 mAh
 • Mbështetje për karikim të shpejtë 15 W

Lidhshmëria e Galaxy A04s:

 • Mbështetje me dy karta SIM (Nano-SIM, gatishmëri e dyfishtë)
 • 4G LTE, Wi-Fi 802.11 b/g/n, Bluetooth 5.0, GPS, NFC (varësisht nga tregu), radio FM, USB Type-C 2.0, fole kufjesh 3.5 mm

Sensorët të Galaxy A04s:

 • Gjurmë gishtash (i vendosur në anë të pajisjes), akselerometër dhe sensor afërsie

Dimensionet dhe pesha:

 • 164,2 x 75,9 x 9,1 mm (6,46 x 2,99 x 0,36 inç)
 • 192 g (6,77 oz)