SAMSUNG A04S 4/64GB

15,678 L

Free worldwide shipping on all orders over $50

 • 30 days easy returns
 • Order yours before 2.30pm for same day dispatch
Guaranteed Safe Checkout

Përshkrimi i Produktit

Samsung Galaxy A04s në shitje

Samsung Galaxy A04s në shitje nga SATURNDAY. Telefoni ështe i pajisur me një ekran PLS IPS 6,5 inç me një rezolucion prej 720 x 1600 piksele, duke ofruar një përvojë të qartë dhe të ndritshme shikimi. Telefoni mundësohet nga një procesor MediaTek Helio P35 me tetë bërthama, i cili ofron performancë të mirë për detyrat e përditshme si shfletimi në ueb, kontrollimi i emaileve dhe përdorimi i mediave sociale.

Për sa i përket kamerave, Galaxy A04s përmban një konfigurim të trefishtë të kamerës në anën e pasme, e cila përfshin një kamera kryesore 13MP, një kamerë ultra të gjerë 5MP dhe një sensor thellësie 2MP. Ekziston gjithashtu një kamerë e përparme 5 MP për të bërë selfie dhe për të bërë video thirrje.

Karakteristikat të Galaxy A04s

Ekrani:

 • Ekran PLS IPS 6,5 inç
 • Rezolucioni 720 x 1600 piksele

Procesori:

 • Procesor me tetë bërthama MediaTek Helio P35 (12 nm).
 • 4 x 2,35 GHz Cortex-A53 + 4 x 1,8 GHz Cortex-A53

Memoria:

 • 4GB RAM
 • 64 GB memorie të brendshme
 • Slot microSDXC për ruajtje të zgjerueshme deri në 1 TB

Kamerat:

 • Konfigurimi i kamerës së pasme të trefishtë:
 • Kamera kryesore 13MP, hapje f/2.2, 1/3.1″, 1.12µm, AF
 • Kamera ultra e gjerë 5 MP, hapje f/2.2, 1/5.0″, 1.12µm
 • Sensori i thellësisë 2 MP, hapja f/2.4
 • Kamera perballe:
 • 5 MP, hapje f/2.2

Bateria:

 • Bateri Li-Po e pa lëvizshme 5000 mAh
 • Mbështetje për karikim të shpejtë 15 W

Lidhshmëria:

 • Dual-SIM (Nano-SIM, gatishmëri e dyfishtë)
 • 4G LTE, Wi-Fi 802.11 b/g/n, Bluetooth 5.0, GPS, NFC (në varësi të tregut/rajonit), radio FM, USB Type-C 2.0

Dimensionet dhe pesha:

 • 164,2 x 75,9 x 9,1 mm
 • 185 g

Na ndiqni ne rrjete sociale

Facebook | Instagram | TikTok