Samsung A04E 64GB

13,104 L

Përshkrimi Specifik

  • Ekrani: 6,5 inc
  • Processori: Octa-core
  • Bateria: 5000mAh
  • Memoria: 32GB

Free worldwide shipping on all orders over $50

  • 30 days easy returns
  • Order yours before 2.30pm for same day dispatch
Guaranteed Safe Checkout

Përshkrimi i Produktit

Samsung Galaxy A04e në shitje

Samsung Galaxy A04e në shitje nga SATURNDAY. Galaxy A04e është i pajisur me ekranin Infinity-V 6,5 inç  dhe shijo një pamje të pandërprerë të gjërave që i pëlqejnë. Falë teknologjisë HD+, përmbajtja juaj e përditshme duket e qartë, e qartë dhe e qartë.

Galaxy A04e përmban një kamera kryesore 13MP për fotografi të mahnitshme të përditshme dhe kamera me thellësi 2MP ju lejon të rregulloni thellësinë e fushës në çdo foto dhe është i pajisur me një bateri 5000 mAh (tipike)¹ ju lejon të vazhdoni të bëni atë që bëni, për orë të tëra. Menaxhimi i energjisë AI zbulon dhe përshtatet me zakonet tuaja të përdorimit të celularit për fuqi afatgjatë.

Na ndiqni ne rrjete sociale

Facebook | Instagram | TikTok