Samsung A04s 4/128GB

18,135 L

Përshkrimi Specifik

 • Ekrani: PLS IPS LCD 6,5 inç
 • Memoria: 128GB
 • Kamera: 13MP + 5MP + 2MP
 • Bateria: 5000 mAh

Free worldwide shipping on all orders over $50

 • 30 days easy returns
 • Order yours before 2.30pm for same day dispatch
Guaranteed Safe Checkout

Përshkrimi Produktit

Samsung Galaxy A04s në shitje

Samsung Galaxy A04s në shitje nga SATURNDAY. Galaxy A04s ka një ekran PLS IPS 6,5 inç me një rezolucion prej 720 x 1600 piksele. Telefoni mundësohet nga një procesor tetë bërthamash, me dy bërthama me shpejtësi 2.3 GHz dhe gjashtë bërthama me 1.8 GHz. Pajisja funksionon në Android 10 dhe mundësohet nga një bateri 5000 mAh me mbështetje për karikim të shpejtë 15 W.

Për sa i përket kamerës, Galaxy A04s përmban një konfigurim të trefishtë të kamerës së pasme që përfshin një sensor kryesor 13 megapiksel, një sensor ultra të gjerë 5 megapiksel dhe një sensor thellësie 2 megapikselë. Në pjesën e përparme ka një kamerë 5 megapikselë për selfie dhe video thirrje.

Karakteristikat të Galaxy A04s

Dimensionet dhe pesha:

 • 164,2 x 75,9 x 9,1 mm (6,46 x 2,99 x 0,36 inç)
 • 195 g (6,88 oz)

Ekrani:

 • Ekran me prekje kapacitiv PLS IPS LCD 6,5 inç
 • Rezolucioni 720 x 1600 piksele
 • Raporti i pamjes 20:9
 • Dendësia 264 ppi

Procesori:

 • Procesor me tetë bërthama
 • Dy bërthama me frekuencë 2.3 GHz
 • Gjashtë bërthama me shpejtësi 1.8 GHz

Memoria:

 • 4 GB RAM
 • 128 GB memorie të brendshme (e zgjerueshme deri në 1 TB përmes microSD)

Kamera:

 • Konfigurimi i trefishtë i kamerës së pasme: sensori kryesor 13 MP, sensori ultra i gjerë 5 MP dhe sensori i thellësisë 2 MP
 • Kamera e përparme 5 MP

Bateria:

 • Bateria jo e lëvizshme 5000 mAh
 • Mbështetje për karikim të shpejtë 15 W

Lidhshmëria:

 • Mbështetje me dy karta SIM
 • 4G LTE
 • Wi-Fi 802.11 b/g/n
 • Bluetooth 5.0
 • GPS me A-GPS, GLONASS, GALILEO, BDS
 • NFC (në varësi të tregut/rajonit)
 • USB Type-C 2.0

Samsung Galaxy A04s cmimi

Për Samsung Galaxy A04s cmimi është i arsyeshëm dhe më i mirë në treg

Na ndiqni ne rrjete sociale

Facebook | Instagram | TikTok