SAMSUNG A04 4/64GB

13,104 L

Pershkrimi i Produktit

 • Ekrani: PLS IPS LCD 6,5 inç
 • Memoria: 64GB
 • Bateria: 5000 mAh
 • Kamera: Kamera e dyfishte 13MP + 2Mp

Free worldwide shipping on all orders over $50

 • 30 days easy returns
 • Order yours before 2.30pm for same day dispatch
Guaranteed Safe Checkout

Përshkrimi i Produktit

Samsung Galaxy A04 në shitje

Samsung Galaxy A04 në shitje nga SATURNDAY. Telefoni përmban një ekran PLS IPS 6,5 inç me një rezolucion prej 720 x 1560 piksele. Pajisja mundësohet nga një procesor me tetë bërthama, me katër bërthama me shpejtësi 1.5 GHz dhe katër bërthama me shpejtësi 2.0 GHz.

Për sa i përket kamerës, Samsung Galaxy A04 përmban një konfigurim të dyfishtë të kamerës së pasme që përfshin një sensor kryesor 13 megapiksel dhe një sensor thellësie 2 megapiksel. Në pjesën e përparme ka një kamerë 5 megapikselë për selfie dhe video thirrje.

Pajisja mundësohet nga një bateri 5000 mAh dhe funksionon në Android 10 me One UI 2.0 të Samsung. Karakteristika të tjera përfshijnë lidhjen 4G LTE, Wi-Fi, Bluetooth 5.0, GPS dhe një fole kufjesh 3.5 mm.

Karakteristikat të Galaxy A04

Dimensionet dhe pesha:

 • 164,2 x 75,9 x 9,1 mm (6,46 x 2,99 x 0,36 inç)
 • 192 g (6,77 oz)

Ekrani:

 • Ekran me prekje kapacitiv PLS IPS LCD 6,5 inç
 • Rezolucioni 720 x 1560 piksele
 • Raporti i pamjes 19,5:9
 • Dendësia 264 ppi

Procesori:

 • Procesor me tetë bërthama
 • Katër bërthama me frekuencë 1.5 GHz
 • Katër bërthama me frekuencë 2.0 GHz

Memoria:

 • 4 GB RAM
 • 64 GB memorie të brendshme (e zgjerueshme deri në 1 TB përmes microSD)

Kamera:

 • Konfigurimi i dyfishtë i kamerës së pasme: sensori kryesor 13 MP dhe sensori i thellësisë 2 MP
 • Kamera e përparme 5 MP

Bateria:

 • Bateria jo e lëvizshme 5000 mAh

Lidhshmëria:

 • Mbështetje me dy karta SIM
 • 4G LTE
 • Wi-Fi 802.11 b/g/n
 • Bluetooth 5.0
 • GPS me A-GPS, GLONASS, GALILEO, BDS
 • USB Type-C 2.0

Samsung Galaxy A04 cmimi

Për Samsung Galaxy A04 cmimi është i arsyeshëm

Na ndiqni ne rrjete sociale

Facebook | Instagram | TikTok