SAMSUNG A04 3/32GB

12,285 L

Përshkrimi Specifik

 • Ekrani: LCD TFT PLS 6,5 inç
 • Procesori: Cortex-A53 me katër bërthama 1,5 GHz
 • Kamera e Pasme: Kamera e dyfishte 13 + 2 MP
 • Kamera Përparme: 5 MP
 • Sistemi operativ (OS): Android 10

 

Free worldwide shipping on all orders over $50

 • 30 days easy returns
 • Order yours before 2.30pm for same day dispatch
Guaranteed Safe Checkout

Përshkrimi i Produktit

Samsung Galaxy A04 (32GB) në shitje

Samsung Galaxy A04 (32GB) në shitje nga SATURNDAY. Telefoni përmban një ekran HD+ 6,5 inç, një procesor me katër bërthama. Telefoni ka një kamerë të dyfishtë në anën e pasme, e cila përbëhet nga një kamerë kryesore 13 megapikselë dhe një sensor thellësie 2 megapikselë. Në pjesën e përparme ka një kamerë selfie 5 megapikselë.

Karakteristika të tjera të Samsung Galaxy A04 përfshijnë një bateri 5,000 mAh, e cila siguron jetëgjatësi të baterisë, si dhe mbështetje për lidhjen 4G LTE, Wi-Fi, Bluetooth dhe GPS.

Karakteristikat te Galaxy A04

Rrjeti:

 • 4G LTE FDD: B1(2100), B2(1900), B3(1800), B4(AWS), B5(850), B7(2600), B8(900), B12(700), B17(700), B20 (800), B28 (700), B66 (AWS-3)
 • 4G LTE TDD: B38 (2600), B40 (2300), B41 (2500)

Ekrani:

 • LCD TFT PLS 6,5 inç
 • Rezolucioni HD+ (720 x 1600 piksele)
 • Raporti i pamjes 20:9

Dimensionet dhe pesha:

 • 164,2 x 75,9 x 9,1 mm
 • 192 g

Procesori:

 • Cortex-A53 me katër bërthama 1,5 GHz

Memoria:

 •  3 GB
 • 32 GB memorie të brendshme
 • Vende për kartën MicroSD për deri në 1 TB hapësirë ​​ruajtëse e zgjerueshme

Kamera e pasme:

 • Kamera kryesore 13 MP me hapje f/1.8
 • Sensori i thellësisë 2 MP
 • Blic LED
 • Zmadhimi dixhital deri në 8x
 • Regjistrim video 1080p me 30 fps

Kamera perballe:

 • Kamera e përparme 5 MP me hapje f/2.2

Bateria:

 • Bateria jo e lëvizshme 5000 mAh
 • Mbështetje për karikim të shpejtë 15 W

Lidhshmëria:

 • Wi-Fi 802.11 b/g/n
 • Bluetooth 5.0
 • GPS
 • NFC (e varur nga tregu)
 • USB Type-C 2.0

Sensorët:

 • Akselerometri
 • Sensori i gjurmëve të gishtërinjve (i montuar në pjesën e pasme)
 • Sensor afërsije

Sistemi operativ:

 • Android 10 One UI 2.0

Samsung Galaxy A04 (32GB) cmimi

Për Samsung Galaxy A04 (32GB) cmimi është i arsyeshëm

Na ndiqni ne rrjete sociale

Facebook | Instagram | TikTok