Samsung A03S 3/32GB

13,221 L

Përshkrimi Specifik

 • Ekrani: 6.5 inç, PLS IPS, rezolucion 720 x 1600 piksele
 • Procesori: Mediatek Helio P35
 • Memoria: 3 GB RAM / 32 GB memorie ruajtëse
 • Kamera e pasme: Konfigurimi i kamerës së trefishtë – 13 MP (e gjerë), 2 MP (makro) dhe 2 MP (thellësi)
 • Kamera e përparme: 5 MP
 • Bateria: 5000 mAh me mbështetje për karikim të shpejtë 15 W
 • Sistemi operativ: Android 11, One UI 3.1

Free worldwide shipping on all orders over $50

 • 30 days easy returns
 • Order yours before 2.30pm for same day dispatch
Guaranteed Safe Checkout

Përshkrimi i Produktit

Samsung Galaxy A03s (32GB) në shitje

Samsung Galaxy A03s (32GB) në shitje nga SATURNDAY. Galaxy A03s është i pajisur me një ekran 6,5 inç HD+ TFT me një rezolucion prej 720 x 1600 piksele. Galaxy A03s mundësohet nga një procesor MediaTek Helio P35 me tetë bërthama dhe funksionon në sistemin operativ Android 11 me One UI 3.1 të Samsung.

Samsung Galaxy A03s ka një konfigurim të trefishtë të kamerës në pjesën e pasme, i përbërë nga një sensor kryesor 13 megapiksel, një sensor makro 2 megapiksel dhe një sensor thellësie 2 megapiksel. Ekziston edhe një kamerë e përparme 5 megapikselë për selfie dhe video thirrje.

Karakteristikat të Samsung Galaxy A03s

Rrjeti:

 • Teknologjia: GSM / HSPA / LTE
 • 2G: GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 – SIM 1 dhe SIM 2 (vetëm modeli me dy karta SIM)
 • 3G: HSDPA 850 / 900 / 2100
 • 4G: LTE
 • Shpejtësia: HSPA 42.2/5.76 Mbps, LTE Cat4 150/50 Mbps

Ekrani:

 • Lloji: PLS IPS
 • Madhësia: 6,5 inç, 102,0 cm2 (~81,8% raport ekran-trup)
 • Rezolucioni: 720 x 1600 piksele, raporti 20:9 (~ 270 ppi densitet)

Platforma

 • OS: Android 11, One UI 3.1
 • Çipset: Mediatek Helio P35 (12 nm)
 • CPU: tetë bërthama (4×2,35 GHz Cortex-A53 & 4×1,8 GHz Cortex-A53)
 • GPU: PowerVR GE8320

Memoria:

 • Vendi i kartës: microSDXC (slot i dedikuar)
 • E brendshme: 32 GB 3 GB RAM, 64 GB 4 GB RAM
  eMMC 5.1

Kamera Kryesore

 • Treshe: 13 MP, f/2.2, (i gjerë), AF
 • 2 MP, f/2.4, (makro)
 • 2 MP, f/2.4, (thellësia)
 • Karakteristikat: Blic LED, panorama, HDR
 • Video: [email protected]

Kamera Selfi

Lidhshmëria:

 • WLAN: Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct, hotspot
 • Bluetooth: 5.0, A2DP, LE
 • GPS: Po, me A-GPS, GLONASS, GALILEO, BDS
 • USB: USB Type-C 2.0

Bateria:

 • Lloji: Li-Po 5000 mAh, jo i lëvizshëm
 • Karikimi: Karikimi i shpejtë 15 W

Samsung Galaxy A03s (32GB) cmimi

Për Samsung Galaxy A03s (32GB) cmimi është i arsyeshëm

Na ndiqni ne rrjete sociale:

Facebook | Instagram | TikTok