Samsung A035F 4/128GB

15,444 L

Free worldwide shipping on all orders over $50

 • 30 days easy returns
 • Order yours before 2.30pm for same day dispatch
Guaranteed Safe Checkout

Përshkrimi i Produktit

Samsung Galaxy A03 (128GB) në shitje

Samsung Galaxy A03 (128GB) në shitje nga SATURNDAY. Galaxy A03 përmban një ekran PLS IPS 6,5 inç me një rezolucion prej 720 x 1600 piksele. Telefoni mundësohet nga një çip Mediatek Helio P35.

Galaxy A03 ka një konfigurim me kamera të dyfishtë në pjesën e pasme, i përbërë nga një kamera kryesore 13 megapikselë dhe një sensor thellësie 2 megapikselë. Për selfie dhe video thirrje, telefoni ka një kamera të përparme 5 megapikselë. Pajisja funksionon në Android 10 me lëkurën One UI 2.0 të Samsung në krye.

Karakteristika të tjera të Samsung Galaxy A03 përfshijnë një sensor gjurmë gishtash të montuar në anë, bateri 5000 mAh, Wi-Fi 802.11 b/g/n, Bluetooth 5.0, GPS, microUSB 2.0, radio FM dhe një fole kufjesh 3.5 mm. Pajisja vjen në tre ngjyra: E zezë, e bardhë dhe blu.

Karakteristikat të Galaxy A03

Ekrani:

 • 6,5 inç PLS IPS LCD, rezolucion 720 x 1600 piksele

Procesori:

 • Mediatek Helio P35 (12 nm)

RAM:

 • 4 GB

Hapësira ruajtëse:

 • 128 GB memorie të brendshme, e zgjerueshme deri në 1 TB përmes kartës microSD

Kamera e pasme:

 • Kamera e dyfishtë – Kamera kryesore 13MP, sensor thellësie 2MP

Kamera e përparme:

 • Kamera selfie 5 MP

Bateria:

 • 5000 mAh, jo e lëvizshme, me karikim të shpejtë 15 W

Sistemi operativ:

 • Android 11 me Samsung One UI 3.1

Lidhshmëria:

 • Wi-Fi 802.11 b/g/n, Bluetooth 5.0, GPS, 4G LTE, port USB Type-C, fole kufjesh

Sensorët:

 • Përshpejtuesi, sensori i afërsisë, busull

Përmasat:

 • 164.2 x 75.9 x 9.1 mm

Pesha:

 • 196g

Samsung Galaxy A03 (128GB) cmimi

Për Samsung Galaxy A03 (128GB) cmimi është i arsyeshëm

Na ndiqni ne rrjete sociale:

Facebook | Instagram | TikTok