SAMSUNG A 01 CORE 16/1 I RI

12,980 L

Pershkrimi Specifik

 • Ekran: LCD PLS TFT 5,3 inç
 • Procesori: me katër bërthama MediaTek MT6739
 • Memoria: 16 GB memorie të brendshme
 • Bateria: 3000 mAh
 • Sistemi i Operimit: Android 10

Garanci per te gjitha produktet e blera tek SATURN DAY

Te sigurte ne shitje

Pershkrimi i Produktit

Samsung Galaxy A01 Core ne shitje

Samsung Galaxy A01 Core ne shitje nga SATURNDAY. Galaxy A01 Core përmban një ekran 5,3 inç PLS TFT LCD me një rezolucion prej 720 x 1480 piksele. Galaxy A01 Core mundësohet nga një procesor me katër bërthama MediaTek MT6739 dhe ka 1 GB RAM, në varësi të versionit. Galaxy A01 Core ka 16 GB memorie të brendshme që mund të zgjerohet deri në 512 GB përmes një karte microSD. Gjithashtu ka një bateri 3000 mAh që hiqet dhe mund të zëvendësohet nëse është e nevojshme.

Galaxy A01 Core ka një kamerë të vetme të pasme 8 megapikselë dhe një kamerë të përparme 5 megapikselë për selfie dhe video thirrje. Ai funksionon në Android 10 (edicion Go) dhe vjen me One UI Core 2.1 të Samsung.

Karakteristikat te Galaxy A01 Core

Ekrani i Galaxy A01 Core:

 • Ekran LCD PLS TFT 5,3 inç
 • Rezolucioni 720 x 1480 piksele

Procesori i Galaxy A01 Core:

 • Procesor me katër bërthama MediaTek MT6739

Memoria e Galaxy A01 Core:

 • 1 GB RAM
 • 16 GB memorie të brendshme
 • Zgjerohet deri në 512 GB përmes kartës microSD

Sistemi operativ i Galaxy A01 Core:

 • Android 10 (edicion Go)
 • Samsung One UI Core 2.1

Kamera e Galaxy A01 Core:

 • Kamera e pasme 8 megapiksel me blic LED
 • Kamera e përparme 5 megapikselë

Bateria e Galaxy A01 Core:

 • Bateria e lëvizshme 3000 mAh
 • Mbështetje karikimi 5W

Lidhshmëria e Galaxy A01 Core:

 • Bluetooth 5.0
 • Wi-Fi 802.11 b/g/n
 • GPS
 • Porta MicroUSB 2.0

Dimensionet dhe Pesha të Galaxy A01 Core:

 • 141,7 x 67,5 x 8,6 mm (5,58 x 2,66 x 0,34 inç)
 • 150 g (5,29 oz)

Samsung Galaxy A01 Core cmimi

Per Samsung Galaxy A01 Core cmimi eshte i arsyeshem