Samsung A04S 4/64 GB

15,681 L

Pershkrimi Specifik

 • Ekran 6,5 inç HD+ TFT
 • Procesori: Procesor me tetë bërthama 1.5 GHz
 • Memoria: 64GB

Free worldwide shipping on all orders over $50

 • 30 days easy returns
 • Order yours before 2.30pm for same day dispatch
Guaranteed Safe Checkout

Pershkrimi i Produktit

Samsung Galaxy A 04s ne shitje

Samsung Galaxy A 04s ne shitje nga SATURNDAY. Telefoni përmban një ekran 6,5 inç HD+ TFT me një rezolucion prej 720 x 1600 piksele. Telefoni mundësohet nga një procesor 1.5 GHz tetë bërthama dhe funksionon në Android 10 me One UI 2.0 të Samsung në krye.

Për sa i përket kamerave, Galaxy A04s ka një konfigurim të trefishtë të kamerës së pasme, duke përfshirë një sensor kryesor 13 megapiksel, një sensor ultra të gjerë 5 megapiksel dhe një sensor thellësie 2 megapikselë. Ekziston edhe një kamerë e përparme 5 megapikselë për selfie dhe video thirrje. Galaxy A04s Ka një bateri 5,000 mAh me mbështetje për karikim të shpejtë 15 W dhe vjen me një fole kufjesh 3.5 mm, Bluetooth 5.0, Wi-Fi dhe një portë USB Type-C.

Karakteristikat

Ekrani:

 • Ekran 6,5 inç HD+ TFT
 • Rezolucioni 720 x 1600 piksele
 • Raporti i pamjes 20:9

Procesori:

 • Procesor me tetë bërthama 1.5 GHz

Memoria:

 • 4 GB RAM
 • 64 GB memorie të brendshme
 • Vende për kartën MicroSD për ruajtje të zgjerueshme deri në 1 TB

Kamerat:

 • Konfigurimi i kamerës së pasme: sensori kryesor 13MP, sensori ultra i gjerë 5MP dhe sensori i thellësisë 2MP
 • Kamera e përparme: 5 MP

Bateria:

 • Kapaciteti i baterisë 5000 mAh
 • Mbështetje për karikim të shpejtë 15 W

Sistemi operativ:

 • Android 10
 • Samsung One UI 2.0

Lidhshmëria:

 • 4G LTE
 • Wi-Fi
 • Bluetooth 5.0
 • GPS
 • fole kufjesh 3.5 mm

Sensorët:

 • Sensori i gjurmëve të gishtërinjve (i montuar në pjesën e pasme)
 • Akselerometri
 • Sensor afërsije

Dimensionet:

 • 164,2 x 75,9 x 9,1 mm

Pesha:

 • 195 g

Karakteristika te tjera:

 • Mbështetje me dy karta SIM (Nano-SIM, gatishmëri e dyfishtë)
 • Radio FM
 • USB Type-C 2.0
 • Tingulli Dolby Atmos
 • FaceID

Samsung Galaxy A 04s cmimi

Për Samsung Galaxy A 04s cmimi është i arsyeshëm dhe më i mirë në treg

Na ndiqni në rrjete sociale:

Facebook | Instagram | TikTok