SAMSUNG 32 MB I RI

3,500 L

Free worldwide shipping on all orders over $50

 • 30 days easy returns
 • Order yours before 2.30pm for same day dispatch
Guaranteed Safe Checkout

Pershkrimi i Produktit:

Samsung Metro 350 ne shitje

Samsung Metro 350 ne shitje nga SATURNDAY. Metro 350 përmban një ekran TFT 2.4 inç me një rezolucion prej 240 x 320 piksele. Metro 350 ka një tastierë tradicionale alfanumerike dhe funksionon në sistemin operativ të pronarit të Samsung.

Pajisja mundësohet nga një procesor me një bërthamë 208 MHz dhe ka 32 MB memorie të brendshme, e cila mund të zgjerohet deri në 16 GB përmes një karte microSD. Ka një kamerë të pasme 2 megapikselë me blic LED, por nuk ka një kamerë të përparme.

Samsung Metro 350 mbështet dy karta SIM dhe ka një bateri të lëvizshme 1200 mAh që siguron deri në 11 orë kohë bisede dhe deri në 500 orë kohë pritjeje. Telefoni gjithashtu ka veçori bazë të lidhjes si Bluetooth 2.1, radio FM dhe një portë microUSB 2.0.

Karakteristikat te Metro 350

SIM i Metro 350:

 • SIM e dyfishtë (mini-SIM, gatishmëri e dyfishtë)

Ekrani i Metro 350:

 • Lloji: TFT, 256K ngjyra
 • Madhësia: 2,4 inç, 17,8 cm2 (~31,1% raport ekran-trup)
 • Rezolucioni: 240 x 320 pixel, raporti 4:3 (~ 167 ppi densitet)

Platforma e Metro 350:

 • Chipset: Spreadtrum SC6530
 • CPU: 208 MHz
 • Sistemi operativ: OS i pronarit Samsung

Memoria e Metro 350:

 • Vendi i kartës: microSDHC (slot i dedikuar)
 • Hapësira e brendshme: 32 MB

Kamera e Metro 350:

 • Tekshe 2 MP, f/2.5, AF
 • Video: Po

Komunikimet te Metro 350:

 • WLAN: Jo
 • Bluetooth: 2.1, A2DP
 • GPS: Jo
 • Radio: Radio FM, regjistrim
 • USB: microUSB 2.0

Karakteristikat te Metro 350:

 • Mesazhimi: SMS (pamja e filetuar), MMS
 • Lojërat: Po
 • Java: Po, MIDP 2.0
 • Luajtësi MP3/WAV/eAAC+
 • Player MP4/H.263
 • Shikuesi i fotove
 • Organizator
 • Memo zanore
 • Futja parashikuese e tekstit

Bateria e Metro 350:

 • Bateri Li-Ion e lëvizshme 1200 mAh
 • Gatishmëria: Deri në 500 orë
 • Koha e bisedës: Deri në 11 orë

Samsung Metro350 cmimi

Për Samsung Metro350 cmimi është arsyeshëm dhe më i mirë në treg