NOKIA 6310 32 MB I RI

6,000 L

Free worldwide shipping on all orders over $50

 • 30 days easy returns
 • Order yours before 2.30pm for same day dispatch
Guaranteed Safe Checkout

Pershkrimi i Produktit

Nokia 6310 i Ri ne shitje

Nokia 6310 i Ri ne shitje nga SATURNDAY. Nokia 6310 është i pajisur me një ekran të vogël pikturë një ngjyrëshe me një rezolucion prej 84 x 48 piksele. Nokia 6310 ka një tastierë të plotë alfanumerike për shtypje dhe navigim të lehtë. Nokia 6310 ka një bateri të lëvizshme Li-Ion 900 mAh që siguron deri në 4 orë kohë bisede dhe deri në 260 orë kohë pritjeje.

Nokia 6310 ka një radio të integruar FM, një regjistrues zëri dhe mbështetje për mesazhe SMS dhe MMS. Ai gjithashtu ka disa lojëra të integruara, duke përfshirë Snake II dhe Space Impact.

Karakteristikat te Nokia 6310

Ekrani i Nokia 6310:

 • Ekran monokrom
 • Rezolucioni 84 x 48 piksele
 • 5 rreshta teksti

Bateria e Nokia 6310:

 • Bateri Li-Ion e lëvizshme 900 mAh
 • Deri në 4 orë kohë bisede
 • Deri në 260 orë kohë gatishmërie

Lidhshmëria e Nokia 6310:

 • Bluetooth 1.1
 • Port infra të kuqe
 • Porta e kabllove të të dhënave

Memoria e Nokia 6310:

 • Nuk ka hapësirë ​​të brendshme
 • Deri në 500 kontakte në librin e telefonave
 • Deri në 150 mesazhe SMS në inbox
 • Deri në 50 shënime kalendarike

Dimensionet të Nokia 6310:

 • 129 x 47 x 21 mm

Pesha e Nokia 6310:

 • 111 g

Karakteristika të tjera të Nokia 6310:

 • Tastiera e plotë alfanumerike
 • Hyrja parashikuese e tekstit T9
 • Radio FM e integruar
 • Regjistrues zëri
 • Mesazhe SMS dhe MMS
 • Shfletuesi WAP 1.2.1
 • Lojërat Snake II dhe Space Impact të parangarkuara
 • Karakteristika të llogaritësit, konvertuesit të monedhës, kronometër, kohëmatës dhe telefonimit zanor