NOKIA 6300 32 GB I RI

6,500 L

Free worldwide shipping on all orders over $50

 • 30 days easy returns
 • Order yours before 2.30pm for same day dispatch
Guaranteed Safe Checkout

Pershkrimi i Produktit

NOKIA 6300 i ri ne shitje

NOKIA 6300 i ri ne shitje nga SATURNDAY. është një telefon celular që u prezantua për herë të parë në vitin 2006 dhe u bë një nga telefonat më të njohur të kohës së tij. Këtu është një përshkrim i telefonit:

Përmasat te NOKIA 6300:

 • 106,4 x 43,6 x 11,7 mm (4,19 x 1,72 x 0,46 inç)

Pesha e NOKIA 6300:

 • 91 g (3,21 oz)

Ekrani i NOKIA 6300:

 • 2.0 inç, rezolucion 240 x 320 piksele

SIM i NOKIA 6300:

 • Mini-SIM

Memoria e NOKIA 6300:

 • 7.8 MB memorie e brendshme, e zgjerueshme deri në 2 GB me një kartë microSD

Kamera e NOKIA 6300:

 • 2 MP, blic LED

Tingulli i NOKIA 6300:

 • Altoparlant, fole 3.5 mm

Radio e NOKIA 6300:

 • Radio FM

Bateria e NOKIA 6300:

 • Bateri Li-Ion e lëvizshme 860 mAh

Gatishmëria e NOKIA 6300:

 • Deri në 348 orë

Nokia 6300 ka një dizajn klasik me një formë të hijshme dhe të hollë që ishte popullor gjatë kohës së tij. Ai përmban një ekran me ngjyra, kamerë me blic LED, hapësirë ​​ruajtëse të zgjerueshme dhe radio FM. Telefoni është një zgjedhje e mirë për njerëzit që duan një telefon celular të besueshëm dhe të lehtë për t’u përdorur për nevojat bazë të komunikimit. Ndonëse mund të mos ketë të gjitha tiparet e smartfonëve më modernë, është sërish një opsion i mirë për ata që preferojnë një telefon të thjeshtë dhe të qëndrueshëm.