Nokia 6300 3 cope

6,000 L

Garanci per te gjitha produktet e blera tek SATURN DAY

Te sigurte ne shitje

Pershkrimi i Produktit

Nokia 6300 në shitje 

Nokia 6300 në shitje 3 cope nga SATURNDAY. Ky telefon përmban një dizajn të hijshëm dhe elegant me një ekran QVGA 2 inç dhe një kornizë çeliku inox. Telefoni ka një kamerë 2 megapikselë me blic LED, lidhje Bluetooth dhe mbështet karta microSD për ruajtje të zgjerueshme.

Ai gjithashtu ka një riprodhues muzikor me mbështetje për formate të ndryshme audio, radio FM dhe një fole standarde audio 3.5 mm. Nokia 6300 ka një jetëgjatësi të baterisë deri në 348 orë në gatishmëri dhe deri në 3,5 orë kohë bisede.

Karakteristikat

Ekrani:

 • 2.0 inç, 240 x 320 piksele, TFT, 16 milion ngjyra

Memoria:

 • Libri i Telefonave: 1000 hyrje
 • Regjistrimet e telefonatave: 20 të telefonuara, 20 të pranuara, 20 thirrje të humbura
 • Memorie e brendshme: 7.8 MB
 • Vendi i kartës: microSD (deri në 2 GB)

Kamera:

 • Primar: 2 MP, blic LED

Tingulli:

 • Llojet e alarmit: dridhje, polifonike (64), zile MP3
 • Altoparlanti: Po
 • Foleja 3.5 mm: Po

Lidhshmëria:

 • WLAN: Jo
 • Bluetooth: 2.0, A2DP
 • GPS: Jo
 • Porta infra të kuqe: Po
 • Radio: Radio FM stereo, RDS
 • USB: Pop-Port

Bateria:

 • Lloji: Bateri Li-Ion e lëvizshme 860 mAh (BL-4C)
 • Gatishmëria: Deri në 348 orë
 • Koha e bisedës: Deri në 3 orë 30 min
 • Luajtja e muzikës: Deri në 11 orë

Nokia 6300 çmimi

Per Nokia 6300 çmimi është njësoj për tre produktet

Na ndiqni në rrjete sociale

Facebook | Instagram | TikTok