NOKIA 5310 32 GB I RI

5,000 L

Free worldwide shipping on all orders over $50

 • 30 days easy returns
 • Order yours before 2.30pm for same day dispatch
Guaranteed Safe Checkout

Pershkrimi i Produktit

Nokia 5310 i Ri ne shitje

Nokia 5310 i Ri ne shitje nga SATURNDAY. Nokia 5310 është një telefon celular klasik që u prezantua për herë të parë në vitin 2007 dhe së fundmi u rifut me veçori të përditësuara duke ruajtur ende dizajnin klasik dhe ndërfaqen miqësore për përdoruesit. Këtu është një përshkrim i Nokia 5310 i përditësuar:

Përmasat te Nokia 5310:

 • 123,7 x 52,4 x 13,1 mm (4,87 x 2,06 x 0,52 inç)

Pesha e Nokia 5310:

 • 88,2 g (3,10 oz)

Ekrani i Nokia 5310:

 • 2.4 inç, rezolucion 240 x 320 piksele

SIM i Nokia 5310:

 • SIM e dyfishtë (mini-SIM, gatishmëri e dyfishtë)

Memoria e Nokia 5310:

 • 16 MB memorie e brendshme, e zgjerueshme deri në 32 GB me një kartë microSD

Kamera e Nokia 5310:

 • VGA

Tingulli e Nokia 5310:

 • Altoparlant, fole 3.5 mm

Radio i Nokia 5310:

 • Radio FM

Bateria e Nokia 5310:

 • Bateri Li-Ion e lëvizshme 1200 mAh

Në gatishmëri:

 • Deri në 636 orë

Koha e bisedës:

 • Deri në 20 orë

Nokia 5310 ka një dizajn klasik me një formë të hijshme dhe të hollë, që dallohet menjëherë. Versioni i përditësuar përfshin një ekran me ngjyra, kamerë VGA, mbështetje të dyfishtë SIM, hapësirë ​​ruajtëse të zgjerueshme dhe radio FM. Telefoni përmban gjithashtu butona muzikorë të dedikuar, duke e bërë atë një zgjedhje të mirë për njerëzit që kënaqen duke dëgjuar muzikë në telefonin e tyre. Nokia 5310 është një telefon celular i besueshëm dhe i lehtë për t’u përdorur për nevojat bazë të komunikimit, me jetëgjatësi të gjatë baterie dhe ndërtim të qëndrueshëm.