NOKIA 3310 32 GB I RI

5,500 L

Free worldwide shipping on all orders over $50

 • 30 days easy returns
 • Order yours before 2.30pm for same day dispatch
Guaranteed Safe Checkout

Pershkrimi i Produktit

Nokia 3310 i Ri në shitje

Nokia 3310 i Ri në shitje është një telefon celular klasik që u prezantua për herë të parë në vitin 2000 nga Nokia, dhe shpejt u bë një nga telefonat më të njohur të të gjitha kohërave. Telefoni është rifutur kohët e fundit me veçori të përditësuara duke ruajtur ende dizajnin klasik dhe ndërfaqen miqësore për përdoruesit. Këtu është një përshkrim i Nokia 3310 i përditësuar:

Përmasat te Nokia 3310: 

 • 115,6 x 51 x 12,8 mm (4,55 x 2,01 x 0,50 inç)

Pesha e Nokia 3310:

 • 79,6 g (2,82 oz)

Ekrani i Nokia 3310:

 • 2.4 inç, rezolucion 240 x 320 piksele

SIM i Nokia 3310:

 • SIM e vetme (Micro-SIM) ose SIM e dyfishtë (Micro-SIM, gatishmëri e dyfishtë)

Memoria e Nokia 3310:

 • 16 MB memorie e brendshme, e zgjerueshme deri në 32 GB me një kartë microSD

Kamera e Nokia 3310:

 • 2 MP, blic LED

Tingulli e Nokia 3310:

 • Altoparlant, fole 3.5 mm

Radio e Nokia 3310:

 • Radio FM

Bateria e Nokia 3310:

 • Bateri Li-Ion e lëvizshme 1200 mAh

Gatishmëria e Nokia 3310:

 • Deri në 744 orë

Koha e bisedës e Nokia 3310:

 • Deri në 22 orë

Nokia 3310 ka një dizajn klasik e të qëndrueshëm që njihet menjëherë. Versioni i përditësuar përfshin një ekran me ngjyra, kamerë dhe hapësirë ​​ruajtëse të zgjerueshme, ndërsa ruan ende ndërfaqen miqësore për përdoruesit dhe jetëgjatësinë e baterisë që e bëri modelin origjinal kaq popullor. Telefoni është një zgjedhje e mirë për njerëzit që duan një telefon celular të besueshëm dhe të lehtë për t’u përdorur për nevojat bazë të komunikimit.

Nokia 3310 cmimi

Për Nokia 3310 cmimi eshte i arsyeshëm