NOKIA 225 32 GB I RI

5,500 L

Free worldwide shipping on all orders over $50

  • 30 days easy returns
  • Order yours before 2.30pm for same day dispatch
Guaranteed Safe Checkout

Pershkrimi i Produktit

NOKIA 225 i Ri në shitje

NOKIA 225 i Ri në shitje nga SATURNDAY. NOKIA 225 është një telefon celular bazë që ofron veçori bazë dhe është krijuar për përdoruesit që kanë nevojë për një telefon celular të besueshëm dhe të përballueshëm. Këtu është një përshkrim i hollësishëm i veçorive të tij:

Ekrani i NOKIA 225:

Nokia 225 vjen me një ekran 2.4 inç QVGA me një rezolucion prej 240 x 320 piksele.

Bateria te NOKIA 225:

Telefoni mundësohet nga një bateri e lëvizshme 1150 mAh që ofron deri në 25 ditë kohë pritjeje dhe deri në 8,5 orë kohë bisede.

Memoria te NOKIA 225:

Nokia 225 vjen me 64 MB memorie të brendshme, e cila është e mjaftueshme për të ruajtur deri në 1000 kontakte dhe 500 mesazhe me tekst. Telefoni gjithashtu ka një fole për kartën microSD që mbështet deri në 32 GB memorie shtesë.

Dizajni te NOKIA 225:

Telefoni ka një dizajn klasik karamele me një guaskë polikarbonati që disponohet në ngjyrat e zeza, blu klasike dhe ari metalike.

Tastiera te NOKIA 225:

Nokia 225 përmban një tastierë tradicionale alfanumerike me çelësa të ndarë mirë që e bëjnë të thjeshtë shkrimin.

Lidhshmëria te NOKIA 225:

Nokia 225 përmban një portë mikro-USB për karikim dhe transferim të të dhënave. Telefoni gjithashtu ka lidhje Bluetooth 5.0 dhe vjen me një fole kufjesh 3.5 mm për të dëgjuar radio FM dhe muzikë MP3.

Kamera te NOKIA 225:

Nokia 225 përmban një kamerë VGA me pamje nga pas që mund të regjistrojë foto dhe video.

Karakteristika të tjera te NOKIA 225:

Nokia 225 përfshin gjithashtu një elektrik dore të integruar, kalkulator dhe orë alarmi. Telefoni përmban gjithashtu një radio FM me RDS dhe një lojë të parainstaluar Snake.

NOKIA 225 cmimi

Per NOKIA 225 cmimi eshte i arsyeshem