Nokia 220

5,500 L

Garanci per te gjitha produktet e blera tek SATURN DAY

Te sigurte ne shitje

Përshkrimi i Produktit

Nokia 220 në shitje

Nokia 220 në shitje nga SATURNDAY. Ky telefon është i pajisur me një ekran TFT 2.4 inç me një rezolucion prej 240 x 320 piksele. Telefoni ka një tastierë fizike alfanumerike dhe trupi i tij është prej plastike.

Ai funksionon në sistemin operativ të Serisë 30+ të Nokia-s, i cili është krijuar posaçërisht për telefonat me funksione. Ka 32 MB memorie të brendshme, e cila mund të zgjerohet deri në 32 GB duke përdorur një kartë microSD. Nokia 220 ka një kamerë të pasme 2 megapiksel që mund të regjistrojë foto dhe video dhe ka Bluetooth 3.0 dhe një portë microUSB për karikim dhe transferim të të dhënave.

Karakteristikat

Ekrani:

 • Ekran TFT 2.4 inç
 • Rezolucioni 240 x 320 piksele

Sistemi operativ:

 • Seria Nokia 30+

Memoria:

 • 32 MB memorie të brendshme
 • Vendi i kartës MicroSD (deri në 32 GB)

Kamera:

 • Kamera e pasme 2 megapiksel

Lidhshmëria:

 • Bluetooth 3.0
 • microUSB 2.0

Bateria:

 • Bateri e heqshme 1100 mAh
 • Deri në 696 orë kohë gatishmërie
 • Deri në 15 orë kohë bisede

Karakteristikat shtesë:

 • Luajtësi muzikor
 • Radio FM
 • Elektrik dore
 • Tastiera alfanumerike

Nokia220 çmimi

Për Nokia 220 çmimi është i arsyeshëm dhe më i mirë në treg

Na ndiqni në rrjete sociale

Facebook | Instagram | TikTok