Kufje iPhone X

1,989 L

Përshkrimi Specifik:

  • Dizajni më i fundit i lidhësit Lightning nga Apple
  • Kufje rrethore të krijuara për rehati
  • Telekomanda e integruar për kontrollin e muzikës ose Siri
  • Mikrofon i integruar për trajtimin e thirrjeve në lëvizje
  • Produkt origjinal i Apple me cilësi tingulli dixhital me cilësi të lartë dhe audio super të qartë

Free worldwide shipping on all orders over $50

  • 30 days easy returns
  • Order yours before 2.30pm for same day dispatch
Guaranteed Safe Checkout

Pershkrimi i Produktit:

Kufje iPhone X ne shitje nga SATURN DAY Kufje iPhone X me cmim të arsyeshëm.Dizajni më i fundit i lidhësit Lightning nga Apple. Ky dizajn i fundit i lidhësit nga Apple ofron audio dixhitale të pastër kristal për në veshët tuaj. Duke përdorur lidhësin e njohur Lightning të Apple, Kufjet EarPods nuk janë krijuar vetëm për rehati, por për të ofruar cilësi mbresëlënëse për të gjithë muzikën, podkastet dhe librat tuaj audio. Kufjet rrethore janë projektuar rreth gjeometrisë së veshit. Kjo i bën ato më të rehatshme dhe siguron siguri maximale kur përdoren për periudha të gjata kohore. Këto kufje me fishe të Apple kanë një telekomandë të integruar, e cila do t’ju lejojë të kapërceni këngët dhe të rregulloni volumin e muzikës tuaj të gjitha pa prekur pajisjen tuaj. Ju gjithashtu mund të aktivizoni Siri për të bërë pyetje, për të vendosur rikujtues, për të thirrur numra, për të krijuar ngjarje kalendarike dhe shumë më tepër. I integruar në telekomandën në prizën e kufjeve është një mikrofon. Kjo do t’ju lejojë të qëndroni pa duar gjatë vrapimit, ecjes ose ushtrimeve

 

Na ndiqni ne rrjetet sociale :

Facebook | Instagram | TikTok