Ofertë!

Kufje AKG type-C

999 L

-33%

Free worldwide shipping on all orders over $50

  • 30 days easy returns
  • Order yours before 2.30pm for same day dispatch
Guaranteed Safe Checkout

Pershkrimi i Produktit

Kufje AKG Type-C ne shitje

Kufje AKG Type-C ne shitje nga SATURNDAY. Kufjet AKG Type-C Këto kufje janë krijuar për të ofruar performancë tingulli me cilësi të lartë dhe përshtatje të rehatshme gjatë përdorimit të portës USB Type-C për transmetimin e audios.

Kufjet AKG Type-C janë krijuar për të dhënë tingull me cilësi të lartë me një nënshkrim tingulli të balancuar dhe natyral. Ata përdorin drejtues me performancë të lartë që prodhojnë tingull të qartë dhe të detajuar në të gjithë spektrin e frekuencave, nga basi i thellë deri tek nivelet e mprehta. Kufjet ofrojnë gjithashtu izolim të mirë të zhurmës, i cili ndihmon në bllokimin e zhurmës së jashtme dhe shpërqendrimeve.

Dizajni i kufjeve AKG Type-C është kompakt dhe i lehtë, duke i bërë ato të lehta për t’u mbajtur dhe mbajtur për periudha të gjata. Ato vijnë me madhësi të shumta të majës së veshit për të siguruar një përshtatje të rehatshme dhe të sigurt për të gjithë përdoruesit. Kufjet kanë gjithashtu një telekomandë dhe mikrofon në linjë, i cili lejon kontrollin e lehtë të riprodhimit dhe thirrjeve, duke i bërë ato ideale për përdorim me telefonat inteligjentë dhe pajisje të tjera.

Një tjetër avantazh i kufjeve AKG Type-C është se ato eliminojnë nevojën për një fole kufjesh 3.5 mm, e cila po bëhet më pak e zakonshme në telefonat inteligjentë modernë. Në vend të kësaj, ata përdorin portën USB Type-C për transmetimin e audios, e cila siguron një lidhje të besueshme dhe të qëndrueshme.

Në përgjithësi, kufjet AKG Type-C janë një zgjedhje e shkëlqyer për këdo që kërkon kufje me cilësi të lartë që përdorin lidhësin USB Type-C për transmetimin e audios. Ato ofrojnë performancë të shkëlqyer të zërit, një përshtatje të rehatshme dhe janë të pajtueshme me një gamë të gjerë pajisjesh.