Koke karikimi iPhone 12

1,872 L

Free worldwide shipping on all orders over $50

  • 30 days easy returns
  • Order yours before 2.30pm for same day dispatch
Guaranteed Safe Checkout

Përshkrim produkti

Koke Karikimi iPhone 12

Lloji: Elektrik, karikues muri usb, përshtatës i furnizimit me energji elektrike, përshtatës universal, karikues desktopi, karikues i shpejtë
Përdorimi: Celular
Materiali: Material rezistent ndaj zjarrit PC, Gan, PC+Material rezistues ndaj zjarrit + gan
Mbrojtja: Mbrojtje nga qarku i shkurtër, tension i ulët, mbingarkim, mbirrymë, mbitension
Kallëp privat: po
Funksioni: QC3.0, PD
Emri i markës: plustech
Numri i modelit: DJ-Char0936US
Porti: LLOJI-C
Tensioni dhe rryma e hyrjes: 100-240V 50/60Hz 0,8A max
Tensioni dhe rryma e daljes: Lloji-C: 5V-3A/9V-3A,12V-2.5A/15V-2A/20V-1.5A
Fuqia dalëse: 30 W
Vendi i origjinës: Guangdong, Kinë
Emri i produktit: Karikues muri
Prodhimi: 30 W
Ngjyra: E zezë e bardhë e personalizuar
Garancia: 1 vjet
Madhësia: 60.2*44*27 mm
Logo: Prano logon e personalizuar
Certifikimi: FCC/ROHS/CCC/SAA/CE/ETL
Port: Lloji-C